ГПУ звинувачує працівників УЦОЯО у корупції

У Генпрокуратурі стверджують, що працівники центру несанкціоновано змінювали інформацію щодо ЗНО

ГПУ звинувачує працівників УЦОЯО у корупції

У Генеральній прокуратурі стверджують, що посадові особи Українського центру оцінювання якості освіти, використовуючи систему зовнішнього незалежного оцінювання, створили у інтересах третіх осіб корупційний механізм доступу до вищої освіти. Про це йдеться у повідомлені Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

У відомстві зазначають, що Генеральною прокуратурою за матеріалами департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави в сфері інформаційної безпеки СБУ розпочато кримінальне провадження за фактами несанкціонованого втручання та зміни інформації в "Реєстрі осіб, які пройшли зовнішнє незалежне оцінювання" за ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 362, ст. 363, ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 364 КК України. Досудове розслідування у кримінальному провадженні доручено ГСУ МВС України.

"В ході слідства встановлено, що службові особи керівного складу Українського центру оцінювання якості освіти Міністерства освіти та науки України, організувалися у стійке злочинне об'єднання для несанкціонованого з використанням службового становища втручання до "Системи оцінювання якості освіти" та "Реєстру осіб, які пройшли зовнішнє незалежне оцінювання" для зміни інформації, що обробляється в ньому, на користь третіх осіб", - йдеться у повідомлені.

У прокуратурі заявляють, що такі дії надавали цим особам незаконні переваги у доступі до вищої освіти, отримання відзнак (медалей) та оплаті навчання за бюджетні кошти, одночасно обмежуючи доступ до освіти обдарованій молоді.

"Таким чином, вказані службові особи використали зовнішнє незалежне оцінювання, яке є основним інструментом боротьби з корупцією в сфері освіти, для створення у власних інтересах та інтересах третіх осіб корупційного механізму доступу до вищої освіти", - наголошують у Генеральній прокуратурі.

У ході проведених Генпрокуратурою спільно з СБУ та МВС обшуків вилучено комп’ютерне обладнання з доказами зазначених протиправних дій.

"Слідство триває. Наразі вирішується питання про обрання вказаним особам запобіжних заходів", - зазначили у Генпрокуратурі.

Освіта.ua
21.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віталій
Піднімаю важливе питання щодо рекомендації на бюджет за пріоритетами https://docs.google.com/document/d/1uaN2F8n7sL4M1trPCFj7GE5hKFKyxyjPKaiFjxa9a3Y/edit?usp=sharing Процес закритий і непрозорий і не піддається перевірці
Віталій
Піднімаю важливе питання щодо рекомендації на бюджет за пріоритетами https://docs.google.com/document/d/1uaN2F8n7sL4M1trPC.. Процес закритий і непрозорий і не піддається перевірці
Сергей Лимонов
дитячий садочок : післе "комашиного " скандалу на ЗНО з ураїнської мови- ще вистачає сорому щось бекати у свій захист
Инокогнито
Де Табачник,Клюєв,Єфремов і вся ця гоп-компанія? Шокіна у відставку.
Абітурієнт
Та Лікарчук - порядна і принципова людина, яких не так уже й багато. Його вини немає абсолютно. Можливо, йому й було відомо про купівлю балів, але, повірте, там суми величезні, за якими стоять непрості люді, які могли давити на Лікарчука. Доступ до бази даних мають інші посадовці. Моїй знайомій очевдно купили бали, тому що я бачив її зошит, так от там не було й половини правильних відповідей, за те який результат) але я з впевненістю можу сказати, що пан Лікарчук тут ні до чого . Я дуже поважаю цю персону.
Олекса Позняк
Для Абітурієнт: БАза проходной двор? В своём уме?Без ликарчука там запятую не поменяют!!!!Скот продажный!!!
Коментувати
1
Ликарчук достал своими выдумками, которые или не входят в его полномочия, или преднамеренно уничтожает достижения ЗНО. Чего стоит идиотизм про лицензирование учителей, а нынешний тест по украинскому, составленный специально с неточностями и сложным текстом, а идеи с ЕГЭподобным ЗНО на следующий год.
Олекса Позняк
Для 1: Думаете просто выдумки???Зачем ОПГ ликарчук-квит-гриневич постоянные вопли о низкоквалифицированных учителях и забирании у учителей дипломов через лицензирование? Да это ж миллионы долларов в карманы этой банде!!!!Когда у учителя начнут забирать диплом так он не одну тысячу долларов отдаст чтоб не забирали.Кушать не будет, машину продаст но диплом выкупит.Вот на что эта банда рассчитывала. Прокуратура рви с корнем жуликов
Коментувати
Павло
на счёт богатых чиновников ничего не знаю, и может сам бы никогда не поверил, если бы лично не был знаком с человеком, который через третьих людей решал балл зно по профильному предмету, и еще добавили баллы за участие в олимпиаде. у меня тоже ребенок поступает, вывалили кучу денег на репетиторство, а получается, что всё можно было решить не напрягаясь особо! так что, как говорят: "дыма без огня не бывает!"
Олекса Позняк
Для Павло: Я тоже слышал от коллег такое. Для этого ликарчук и сделал двух уровневые тесты чтобы у взяткодателей был большой отрыв по балллам. В КАМЕРУ НЕГОДЯЯ!!!!!!!
Коментувати
Страшная месть
Шкіряк Зореслава-Марія Зорянівна – абитуриентка факультета политологии Киево-Могилянской Академии. Бал аттестата – 18.10. Результаты ЗНО: История – 161.5. Украинская мова - 157.0. Английский язык – 177.0.
lula
Для Страшная месть:
lula
Это дочь Зоряна Шкиряка? Просто детки богатых чиновников зно завалили от на Ликарчука теперь вешают такие обвинения.
Олекса Позняк
Шкирян Шокиным рулит?И президентом командует?Юля ты или ликрчук или круглая ...
Коментувати