Генпрокурор: в УЦОЯО зловживали службовим положенням

Генпрокурор Віктор Шокін заявляє, що керівництво УЦОЯО вчинило низку тяжких злочинів

Генпрокурор: в УЦОЯО зловживали службовим положенням

Керівництво Центру оцінювання освіти зловживали своїм становищем, в ці хвилини проходить спецоперація. Про це під час брифінгу заявив генеральний прокурор України Віктор Шокін, повідомляє 112 Україна.

"Повідомляю вам, що зараз, саме в цей час проходить спеціальна операція спільно з Генпрокуратурою України, СБУ, МВС по затриманню, проводяться інші слідчі дії, чиновників Міністерства освіти України. Там є такий Український центр оцінювання якості освіти, в даний час є всі підстави вважати, що керівництво цього центру зловживали своїм службовим становищем і вчинила низку тяжких злочинів. Я впевнений, що сьогодні вони будуть затримані і на подальшому суд буде вирішувати питання про їхній арешт", - заявив генпрокурор.

Освіта.ua
21.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Yalubow
Не була на жодному з попередніх Майданів, але за ЗНО, за Лікарчука, за його КОМАНДУ, за те, що мої сини завдяки ЗНО вступили на бюджет у столичні виші, поїду в Київ палити шини!!!
Петя
Нічого їх жаліти. В центрі оцінювання якості освіти влаштовуються працювати переважно ті, хто шукає легкої наживи і (або) не хоче бруднити руки такою справою, як навчання і виховання дітей. Думали, якщо самі перевіряють, то їх перевіряти ніхто не буде. А дід Шокін всіх попустив. На нуль помножив.
Петро
Для Петя: Петя?.. Нехай буде й так. Але звідки така оригінальна лексика? Невже прийшлося відсидіти?
Коментувати
Сергій
Як би ще в нас прокурори мали такий рейтинг довіри і чесність, як Лікарчук, то ми вже давно жили б у правовій державі. Чесність системи оцінювання перевірити дуже легко - є робочі зошити, скани в базі УЦОЯО. І я більш ніж впевнений, що там все в порядку. Теперішня система вступу з пріорітетами хоч і складна для більшості (бо ж головою треба подумати і знати, що від життя хочеш), але справедлива Ймовірність вступу за хабар зводиться до нуля (крім випадків з творчим конкурсом). А Шокін повинен відповідати за свої слова.
Олекса
Для Сергій: ЗНО - значний крок уперед. Але, нажаль, ймовірність впливу на його результат далеко не зведена до нуля. Тут не зошити і скани треба перевіряти. А треба прицільно поцікавитися, як так стається, що дитина із високими навчальними досягненнями набирає з предмету 192, а її однокласник, який навчався найгірше в класі - 197? "Совпаденіє? Не думаю..." За таке потрібно арештовувати і судити!
Леся
Бывает в школе низкие оценки из-за конфликта с учителем. А на зно может балл быть и по-выше..
Yalubow
Для Олекса: Судити або просто звільняти з роботи треба вчителів, які не можуть навчити, але щедрі на високі оцінки! У результаті в дитини - завищена самооцінка і низький бал у тестуванні. Або знову ж таки тих, у кого немає розуму навчити, але оцінки свідомо занижують. А учень, завдяки заняттям із репетитором, отримує високий бал на ЗНО.
Коментувати
Мустафа
Товарищ Шокин, кого вы лично посадили из коррупционеров и злочинцев, о которых мы уже весь год слышим? Ты не там ищешь! Сейчас не то время, смотри, общественность поднимется, сам окажешься в суде!
Уповноважена
тільки люди далекі від системи ЗНО говорять про те що результати тих чи інших осіб не відомі. Якщо ввести призвіще та імя абітурієнта в системі абіт пошук то стане все відомо про кожного. Напевно такі прозорі правила не до вподовцдоби багатьом високопосадовцям. ("А к ороль то голий!"). Лікарчук молодець.
Уповноважена
ЗНО це напевно єдине явище зальнодержавного масштабу яке можна вважати справедливим. Комусь це дуже неподобається. Якщо допустимо зняття Лікарчука то освіті в нас кінець.
Galya
Для Уповноважена: По ходу, Ви - його ЗАМ.? Занадто перевищуєте роль Особи в Освіті! (… незаменимых у нас нет, есть незамененные…)
Коментувати
Алекс
Тепер і освітяни взнали,що наші прокурори пусті та тупі.
Ирина Зотова
Шокиеа в отставку. ЗНО проводится честно и дети поступают на бюддет справедливо
МАМА
Для Ирина Зотова: я сьогодні особисто бачила в приймалній проректора, як він брав розписку в абітурієнта і поксеривши віддав, для чого б ??????
МАМА
Для Ирина Зотова: розписка це аркуш який віддаютьабітурієнту в приймальній комісії при прийомі доків
--
УЙОЯО не отвечает за ВУЗ’ы
Коментувати
Іван
Якщо не знайдуть порушень,дід Шокін повинен піти у відставку і займатись пасікою десь у Татарбунарському районі. Фальшстарт не проходить!
hela
Для Іван: Генпрокурор обещал задержание ДО завершения обыска! Как же не найдут нарушений, если генпрокурор заранее сказал, что они есть? Не найдут - так подкинут! Генпрокурор уже по факту этой пресс-конференци должен уйти в отставку. Он самим фактом этого заявления доказал свою профнепригодность
Коментувати
Сергей
Забегали тараканы!!!!!!!!!! Крепко кому-то насолил УЦОЯО..........Вот Вам и вся справедливость...........
Іван
Правдоруб. На тум не зовсім про те,що ти пишеш)))))
Правдоруб
Коротше, тут така справа... Інтерпол подивився, що витворяють нинішні відморожені бєзпрєдєльщики (вальцман, гройсман, аваков, шокін) і вирішив, що на їхньому фоні Янукович - це, взагалі, свята людина: gazeta.ua/articles/politics/_interpol-zupiniv-rozshuk-anukovicha/638129
Правдоруб
"СБУ і ГПУ проводять обшук у директора Українського центру оцінювання якості освіті (УЦОЯО) Ігоря Лікарчука. Пару днів тому Лікарчук казав про те, що до нього звертаються посадовці з проханням "накинути" дітям пару балів"" gazeta.ua/articles/politics/_sokin-prikrivaye-svoyih-shemschikiv-v-gpu-sabunin/638142
****
Для Правдоруб: спасибо
Коментувати
странно всё как-то
с другой стороны - найдутся ли те, кто реально поможет и тому же Ликарчуку? Проверка на... что?
Іван
Ізведуть діда Лікарчука й запанують знову.Ми вже це проходили.
Angela Azazeliva
хочется надеяться, что "слив" ответов ЗНО это только пропаганда)))но вряд ли судя по тому что тетради стали разные в этом году
Петро
Для Angela Azazeliva: Паскудно використовувати фото милої дівчинки, щоби прикрити своє чорне нутро...
Коментувати
Angela Azazeliva
Обратите внимание на такую личность в списке 2014 года- Томашук Іван Олегович..как то странно что по целевому направлению т.е. из села Напрям: міжнародне право выбирают - А ТО ЧТО СЛИВАЛИ ОТВЕТЫ ЗНО НУЖНЫМ В 2014 ЗНАЮТ ВСЕ!
Ирина Зотова
Для Angela Azazeliva: Не ври , тупица. Не было никогда!!!!
Петро
Це не "тупица", а виродок, який прикривається гарним фото милої дівчинки.
Коментувати
Правдоруб
Центр оцінювання якості освіти виставив дітей теперішньої "еліти" повними дебілами (якими вони і є). А ми ж знаємо (та й генетика говорить про те ж), що яблуко від яблуні недалеко падає.
Отож...
Для Правдоруб: Вся эта элита ещё вчера за скирдою срала, лопухом подтиралась.
****
Для Отож...: негоже АЖ ТАК. Это успешные люди, которые светочем во тьме невежества стали. Жизни учат. Пример молодёжи показывают. А Вы... "лопухом подтиралась". И подтиралась, но выбилась же ш
Коментувати
Страшная месть
Шкіряк Зореслава-Марія Зорянівна – абитуриентка факультета политологии Киево-Могилянской Академии. Бал аттестата – 18.10. Результаты ЗНО: История – 161.5. Украинская мова - -157.0. Английский язык – 177.0.
Оксана
Для Страшная месть: Куди вона пхається з такими балами? Цього року абітурієнти з високими балами переживають чи попадуть на бюджет. У Львівському нац. універ. Франка такий конкурс, що і не снилось. Таке враження, що вся Україна вступає у Франка. Там діти по 190 і вище на бюджет не попадають. А Шкіряк Зоряна-Марія зі своїми балами може тільки на платне і то не в Могилянку.
Страшная месть
Аналогичный уровень результатов ЗНО у подавляющей части потомства работников провластных структур. Центр оценивания это засветил. Потому волна и поднята.
****
Для Страшная месть: неужели засветил? Ведь результаты не ведомы загалу. А реальность знаний потомства проплачивающие высокий балл и так ведают. Либо считают высоким несмотря на предупреждения.
Коментувати
Іван
Оце Лікарчук перейшов дорогу високому чиновнику (тобто його дітятці).Лікарчука багато хто не любив,але він таки був принциповим. Тепер повернуть Зайцеву (чего изволите)....
Миколка
Для Іван: Зайцеву на царствие!!!!!!!!!
Оксана
Для Іван: Вона туди точно не поступить. Бюджет розкидає система. Пройдуть самі сильні. А в Мигилянку тільки сильні і подають документи
Коментувати