Лілія Гриневич про бюджет на освіту (відео)

Голова Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти про освітній бюджет у 2015 році

Лілія Гриневич про бюджет на освіту (відео)

Голова парламентського комітету з питань науки і освіти про бюджет та розвиток освітньої галузі у 2015 році.

Освіта.ua
29.01.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Натэл
Предлагаю всем звонить по телефону горячей линии правительственного портала насчет надбавок учителям по всей стране : пусть у всех будет хотя бы 15%.
Аня
Запорожская область, Михайловский район. Зарплату за январь, слава Богу, мы получили. Но волнует вопрос о той самой 20%-ной надбавке. У нас в районе её полностью убрали еще с весны 2014 года. С января 2015 года зарплата учителям со всеми доплатами и надбавками, по словам Гриневич, поступает в районы из Киева с субвенцией. То есть у всех учителей Украины зарплата должна теперь быть одинаковой...Но!!! В нашем районе с нового года 20% так и не вернули, ответ один: "Нет денег". Создается впечатление, что эта образовательная субвенция на местах расходуется не по назначению. Как в ваших райнах обстоят дела с этой надбавкой? Куда обращаться в поисках правды?
Натэл
Для Аня: в Харьковской области то же самое: разбег по районам самого городаХарькова и районов Харьковской области составляет от1% до 20%. Как это так получается, никто не объясняет. Ну забрали бы 5%, оставьте людям 15%. Понятно, что для народа денег нет. И зачем тогда было переводить эти выплаты в МОН? Один треп, извините за грубость.
Натэл
В Чугуеве надбавка 10%, у нас - 6%, в других районах - еще меньше. Интересно, чем одни хуже других?
Фінвідділ
Всі субвенції розраховані на 20% і прийшли в повному обсязі, але тільки на ті школи, де більше 45 учнів. Якщо ваші місцеві власті вирішили зберегти маленькі сільські школи, то відсутні у районному бюджеті гроші вони запозичили у вас. Іншими словами ви будете утримувати такі школи зі своєї кишені і на своїх плечах. Боріться! Це реально допомагає!
Коментувати
Натэл
А еще дайте четкий и ясный ответ: в каком размере будут платить учителям надбавку за престиж и кто определяет этот размер?
Ольга
Дайте людям чітку відповідь: де ж ваша оптимізація методичних кабінетів? Ще сподіваємось на те, що ви відповідаєте за свої обіцянки.
Марія
Так і не зрозуміло,будуть скорочувати методистів чи ні?
Doc
Для Марія: Ні! Вони непотоплювані! Ви б чули, як наша на семінарі розповідала, щоб ми взагалі не читали документи в інтернеті, тому що МОН їх пише не нам! Що всі скорочення звітності - це тільки для відділів освіти і нам нічого сунути свій ніс у них. Вони будуть визначати, що нам писати, а що ні! І ще пригрозила, що атестація не за горами і годі плювати в колодязь, а то прийдемо на атестацію з нього воду пити. Ось такі справи! Думаю, що нас просто тут МОН розводить як лохів, тому що поки жоден документ не працює!
НУНУ
Для Марія: Будуть скорочені відсотків на 50. Але до чого тут вони, коли держава на всіх освітян давно "забила"? А документи в інтернеті- так, їх пишуть, а за ними приходять листи про дотримання ведення ділової документації, внутрішньо шкільного контролю і т. д. Н-д, про уникнення бюрократизації. Разом з тим, приходить лист про атестацію, де добавляється маса різної документації, проте не в папервому варіанті, а в електронному. Не знаю, кому від того краще
Коментувати