Ціна освіти: що приховує бюджет-2015 (відео)

Брифінг першого заступника міністра освіти та експерта Центру дослідження суспільства

Ціна освіти: що приховує бюджет-2015 (відео)

Перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун та експерт Центру дослідження суспільства Єгор Стадний про бюджет на освіту у 2015 році.

Освіта.ua
20.01.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Більшість змін запропонованих Кабінетом Міністрів мають схвальну оцінку, але деякі з них не зрозуміло з яких розрахунків складалися. Скажімо, якщо підручник коштуватиме близько 80 грн., а купувати потрібно 10-15 підручників, - то яку заробітну плату повинні отримувати батьки? Якщо довезення школярів із сільської місцевості до райцентрів здійснюватиметься із місцевих бюджетів, а частина із них не зможуть це профінансувати, то, де ж економія бюджету, якщо на утримання малокомплектної школи витрачатимуться величезні суми. Тут справді є гарний досвід у сусідньої Польщі, але там субвенцію здійснюють батьки та громадські організації (як наприклад education), тобто існують умови для реалізації забезпечення освітою школярів малокомплектних шкіл. Можливо краще спочатку винести освітні проекти на широке обговорення?
Вчитель
В якій області,колеги,вже видали аванс?Відгукніться!
скачем дальше
хлеб - это роскошь для преподавателя, только будет по праздникам
Ліна
От якраз я і не воріженька, а саме є ПАТРІОТОМ УКРАЇНИ! Але в Європі без грошей, мабуть, не працюють. А ми бідніємо на фоні підвищення рівня життя самих депутатів. От де воріженьки - в раді-зраді!
ЗАЦІКАВЛЕНІСТЬ
Для Ліна: Ліночко, для того,щоб жити як в Європі, НАМ потрібно колотити ЯК в Європі. Ви знаєте, що європейці до ТАКОГО життя прийшли через низку соціальних ПОТРЯСІНЬ, які просто заставили їх керівництво ДУМАТИ про наслідки власної діяльності ДЛЯ СЕБЕ. Розумієте, не про людей вони думають - про себе. Бо якщо ЛЮДИ будуть погано жити, то ЛЮДИ П І Д Н І М У ТЬ С Я стояти ЗА СЕБЕ. Ми ж, по старій совковій (ось де СОВКОВЕ ВИХОВАННЯ, яке спрацювало) вірі в те, що керівництво має совість (нонсенс) ніяк не здатні второпати, що такого поняття як совість у керівництва не може бути в принципі. Воно має БОЯТИСЯ потрясінь. ДЛЯ себе.
Ліна
Я з цим погоджуюсь на 100%. Де вихід?
ЗАЦІКАВЛЕНІСТЬ
Для Ліна: Виходу або немає зовсім, і тоді ми будемо деградувати (на відміну від початкових проявів еволюціювання пізнього совка)до рівня сірої території, або він є, та фішка в тім, що українські вчителі, як і нація вцілому, стояти одне за одного НЕ буде, бо ніколи не мали в тому тренуван до перемоги. Що, як відомо, є основою вмінь.
Коментувати
Іван
Щось розворушились воріженьки новоі влади!Зачекайте,всі краіни Європи працюють так. А вам якби гадити))))
Элина
Для Іван: вы, человече, наверное, святым духом питаетесь? Вы что, не видите, о чем люди пишут? По-вашему, задать вопрос, когда заплатят за выполненную работу - это " гадить"? Вот кто вы после этого?
так
Для Іван: Йване, а що, у нас нова влада? Це з якого часу?
Коментувати
Маша
Где аванс? Улучшения налицо! Ура реформам!
Ліна
Те, що тепер школи буде фінансувати Київ, а не місцевий бюджет, ми зрозуміли. А те, як саме нас профінансують - вже відчули, сидимо без грошей. "Очікуване" покращення. Місцевий бюджет нас ніколи не ставив в такі умови. Дякуємо!!
Элина
Для Ліна: в Харькове тоже аванса нет. Нас тоже местный бюджет не обижал: всегда деньги вовремя платили.
учитель
Для Ліна: у Києві теж аванс не дали .
Oksana Yavorska-Antonova
І в Хмельницькому аванс не видали
Коментувати