Україна та Польща продовжать співпрацю в освіті

Сторони обговорили положення майбутньої угоди між Україною та Польщею у галузі освіти

Україна та Польща продовжать співпрацю в освіті

У Міністерстві освіти і науки відбулася зустріч з представниками Міністерства національної освіти Республіки Польща. Під час якої сторони обговорили питання співпраці країн в освітньому напрямку.

У зустрічі взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генріх Літвін, перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун, заступник міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції Микола Мовчан, віце-міністр Міністерства закордонних справ Республіки Польща Конрад Павлік, віце-міністр національної освіти Польщі Ева Дудек.

Інна Совсун подякувала представникам польської делегації за співпрацю у сфері освіти та підкреслила важливість програми "Польський Еразмус для України". За словами першого заступника міністра, подібний досвід є надзвичайно цінним у процесі навчання українських студентів.

Віце-міністр Міністерства закордонних справ Польщі Конрад Павлік наголосив, що співпраця з Україною, стратегічним партнером Польщі та європейською країною має велике значення. Він зазначив, що у Польщі навчаються 45% іноземних студентів, серед яких й українці.

Під час зустрічі сторони розглянули напрямки подальшої спільної діяльності. Зокрема, обговорено питання обміну досвідом польських вчителів та вихователів з українськими колегами. Вже найближчим часом польські педагоги  приїдуть до України.

Сторони в робочому порядку обговорили положення майбутньої угоди між Україною та Республікою Польща у галузі освіти, а також декларацію про створення Ради обміну молоді між Україною та Польщею. Під час зустрічі також обговорено візит до України Прем'єр-міністра Республіки Польща Єви Копач, що заплановано на 19 січня.

Освіта.ua
13.01.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів