Osvita.ua Новини Бюджет 2015: освітянам збережено доплати
Бюджет 2015: освітянам збережено доплати

Усі норми щодо Закону України "Про освіту" у наступному році залишаться незмінними

Бюджет 2015: освітянам збережено доплати

29 грудня Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін і визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" (№ 1577), який зокрема містив положення про доплати працівникам освіти і науки та інші норми, що стосувалися освітньої сфери.

Презентуючи проект закону перед початком голосування, прем’єр-міністр заявив, що всі норми щодо Закону України "Про освіту" залишаться незмінними.

Також будуть збережені всі норми щодо вступу до навчальних закладів поза конкурсом. Безкоштовним харчуванням у професійно-технічних училищах будуть забезпечуватися діти-сироти, діти-інваліди, діти, позбавлені батьківського піклування, а також діти з малозабезпечених сімей.

"Щойно проголосували зп 1577: усі доплати освітянам, визначені у законах - збережені! Також продовжено безкоштовне харчування для пільгових категорій та учнів 1-4 класів. Підручники - безкоштовні для соціально незахищених, малозабезпечених та передбачено відшкодування коштів за підручники для національних меншин, які друкуються малими тиражами і тому є дорогими", - прокоментувала результати голосування у своєму Facebook голова Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Лілія Гриневич.

За прийняття зазначеного законопроекту пізно вночі проголосувало 256 народних депутатів.

Освіта.ua
29.12.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
В Закарпатській обл.один район не доплатив освітянам від 800 до 1000 гр.за березень.То як же оплачувати комуналку в селі,чи в місті?На папері повний розрахунок...,а на ділі???Отож,і зарплата не "світить",і субсидія не положена.Що ж ми мовчимо???Ніхто не намагається пояснити в чому річ!!!!Чому в одних районах та школах все нормально,а в інших недоплати таких великих розмірів?Чим завинили ми перед Богом,чи перед чортом...
Олександр
Працюю вчителем на 1,5 ставки в сільській школі Вовчанського району, маю дружину, яка не працює і 2 дитини, отримав авансу лише 400 грн. за два тижні замість1400. Зарплати обіцяють ще менше. Маю достовірну інформацію, що в сусідніх районах з педагогів майже нічого не зняли. Зарплатня нижче мінімальної. В чому причина і кому жалітися чи це взагалі реально?
катерина
Нам взагалі зняли з лютого місяця надбавки, "нібито" невистачає грошей. Ще й жорстка економія.
Гостья
Забудьте вы про эту надбавку. Новый МОН сделал то, чего не решался или не успел сделать беглый Табачник. Вы что, не видите, что у нас тотальная экономия сейчас на всем. Я знаю, о чем они думали, когда решили "оптимизировать" эту надбавку за престижность. О том же, о чем наш директор: учителей родители накормят, как врачей - пациенты. Новая коррупционная схемка, увы.
вчителька
Що з надбавкою 20%, як в областях? допоможе нам профспілка чи ні ? що взагалі вона нам дає?
Світлана5
Для вчителька: Кривий Ріг. Престижність зменшили на 10%. Більше не чіпали нічого,але це в нашому районі. Як по інших-не питала
Лилия
Во многих школах уменьшили, но это еще зависит от директора. Есть школы, где оставили 20 %, не знаю, что за статус у них такой. Интересно, а работникам методкабинетов выдали аванс?
Вчитель
А як вам надбавка у розмірі 0,1%. У нас така - поголовно всім. Профспілка - атавізм радянської системи, робота профспілок зводиться до обслуговування адміністрацій - робота формальна...
Коментувати
Olenka
26 січня 2015 Хмельницька обл Волочиський р-н аванс виплачено лише міським вчителям Сільські їсти не хочуть і діти їх також!!!
пм
А в нас Днз(сільське місцевість,тернопільський р-н) не отримав ще 30% за грудень,а надбавку 20% ми не одержуємо від квітня. Тому навіть і не чекаємо на аванс за січень Ще нам говорять про скорочення педагогічного і технічного персоналу.
Маша
Телеканалы молчат, никому до нас нет дела.
о!!!
Херсон теж без авансу.Прибираємо з вух лапшу! Обіцянка-цяцянка.
Галина
Володимирець теж без авансу. І ніхто не каже чи він буде
Ivan Stromilo
Вінниця теж без авансу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Маша
Отлтчное начало реформ - задержка аванса 5 дней!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Іван
А у Львові начальство зробило розумно. Наприклад, ми не мали осінніх канікул, чотири суботи відпрацювали в 1 семестрі, а, нвттмість, зекономили на енергоносіях, всі доплати залишились. Навіть трохи премії видали.
Маша
Черкаси- 19 січня - аванс не виплачено!
Сільський Учитель
Ніякі доплати нам не збережено!!!!! Брехня!!!!!!! Місцева влада сказала - немає коштів!!!!! Це в Доманівському районі Миколаївської області....Враження таке,що ми не в Україні живемо......Невже "вищестоячі" не знаютьт про це?Де шукати правду?
св
Для Сільський Учитель: м Харків, доплата за престижність 2%. Нехай би собі забрали вже все, бо до мільйонів не вистачає престижності!!!!!!
Коментувати
Вчителька
В районо сказали, що в січні і лютому місяці оплачуватимуть тільки голу ставку (без перевірки зошитів, класного керівництва, завідування кабінетами і т.д.). Сказали, що можливо повернуть в березні. Слабо віриться в це "можливо"...
навикилишетренуються
Для Вчителька: не повернуть. Можливо почнуть платити. У нас у вересні познімали надбавки, у листопаді повернули частково. Та попереднє не оплатили...
Коментувати
пример учителям
Водители связались между собой со знакомыми с каждым депо, решив готовить забастовку на 15 января. И уже не только трамвайщики, но и троллейбусники и автобусники забастуют. Если не будет погашения за ноябрь и 70% за декабрь, то водители остановятся. Никто никого жалеть уже не будет, будем стоять до последнего. Пока не выплатят долг и не дадут слово, что будем жить нормально.
я
Одесская область. С 12 января 1-4 классы не кормят. Вернее кормят только тех детей, у кого родители малоимущие... Завтра посмотрим.
Елена
Для я:
Елена
Для я: Так питание переложили на местные бюджеты, а их еще не приняли, да и такие деньги вряд ли найдут
Юлия
А у нас сегодня отсутствовал школьный автобус. Сказали,что на неопределённое время.
Коментувати
Тамара
Сьогодні телефонувала усім батькам учнів класу і попереджала, що з 12 січня харчування для учнів 1-4 класів буде за кошти батьків на невизначений час. Як же після цього вірити усім тим заявам, які проголошують наші керівники, депутати....
fgh
Для Тамара: Случайно не в Харьковской области?
Тамара
В Житомирській олбасті. Директору школи повідомили в усній формі. Письмового розпорядження станом на 9 січня 2015 не було.
Коментувати
Студент
А в Эстонии : Министерство образования и науки об изменениях с 1-го января 2015 года С 1-го января в сфере образования и науки вступит в силу ряд важных изменений в законах, которые улучшат доступ к начальному образованию, гимназисты будут получать бесплатный обед, расширится круг получателей учебного пособия и сами пособия будут более доступными. Минимальная зарплата учителей составит 900 евро и с академическим персоналом вузов и научными сотрудниками будут заключатся бессрочные договоры."
разочарованный Учитель
Для Студент: Я хочу в Эстонию!!! Потому, что учитель должен знать за что и за сколько он работает!!! А в Украине учитель только "повинен розуміти ситуацію і не питати про зарплату", а за декабрь выплатили всего 30% да и то 24 декабря !!! С Новым Годом !!! Зарплата не повышалась сколько лет подряд??? Доплату за престиж оставили - 1%, но зато исполнение работы хотят на высшем уровне и вовремя!!! До каких пор учителей будут считать быдлом ? До каких пор будут РЕФОРМИРОВАТЬ??? Реформировать нужно уровень зарплаты, а потом систему образования!!! Я так считаю! "Бытие определяет сознание" - может кто-то сомневается ? Я - нет...
Слава Украине
Хероям Слава!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!