Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Експерт
А де написані раніше коментарі? Цензура проти правди?
Gordon
Надеюсь в событиях 2015 года,будет увольнение Квита и Совсун.Это по-меньшей мере неправильно.Ну уволили его,радуйтесь.Только вот улучшений абсолютно никаких.Образование будет становиться роскошью,и в итоге даже способный человек вынужден будет идти батрачить за 2000 грн,без перспектив.То что он вор тут согласен,но кто из наших чиновников не ворует?Увольнение политического противника,не должно числиться в событиях года.Или образование тоже теперь часть политики?
salka
Для Gordon: ...образование всегда было и не перестает быть частью политики... Вопрос в том - какой политики?
Коментувати
Експерт
Доречі! Завдяки спільній роботі Табачника і ректорів університетів за 4 роки створено умови для входження Вищих навчальних закладів Украіни у світові рейтинги! Це теж заслуга Табачника! Він вмів об’єднати, підтримати, підсказати і як результат - спільне досягнення, яке вивели українські університети в список кращих ВНЗ світу! А От як тепер Квіт буде пояснювати куди дівся з рейтингу в наступному році Донецький національний технічний університет?
Otto
Для Експерт: 1) http://www.shanghairanking.com/ru/ 2) http://www.timeshighereducation.co.uk/world-university-rankings/2014-15/world-ranking/region/europe/range/001-200/order/country|asc А покажіть, плз, де тут знайти укр.універи ;)
Експерт
QS дивіться
Otto
Для Експерт: Рейтинг наших вузів закінчується за 10 км від польського кордону. Берете наш диплом і пробуєте, хоча б в Європі, влаштуватись на роботу по спеціальності.
Коментувати
Викладач
Да! Табачник понабудовував.... Тільки чомусь це мильний пузир виявився для маніпуляції громадською свідомістю. Жодного факту не доведено! Не пред’явлено! Навіть в суд не передано! Просто треба було когось зробити фетишем революції - Табачника і зробили..Дивуюсь чого редакція цього Інтернет видання тільки про програми історії написала і про якісь ефемерні корупційні схеми.Вже б писали тиран, диктатор освіти, кровожер, дитиноненависник і т д.Фантазія особливо хвора повинна йти по нарастаючій! А сьогоднішній стан освіти не є подією року, десятиліття, всього періоду Незалежності Украіни?На 80 відсотків скорочується фінансування науки в Україні, ліквідовано систему доплат та надбавок вчителям, пропонується скорочення 100 000 вчителів через збільшення навантаження на них, збільшується наповненість класів, закриваються школи, ліквідовуються Вищі Навчальні Заклади!Такого ніколи ще не було!Це і є подіі року під керівництвом міністра освіти і Науки Квіта(Совсун,Гевка,Полянського,Стріхи,Гриневич)