Парламент присудив премії освітянам та науковцям

Верховна Рада прийняла постанови про присудження премій працівникам освіти і молодими науковцям

Парламент присудив премії освітянам та науковцям

23 грудня Верховна Рада України прийняла постанови про присудження премій працівникам системи освіти і молодими науковцям, ініційовані Комітетом з питань науки і освіти.

Цього року Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів отримають 24 освітянина, кандидатури яких подавалися обласними радами.

Стипендії Верховної Ради України, що складає 2000 гривень на місяць, будуть надані 30 молодим, талановитим науковцям віком до 35 років, які були відібрані конкурсною комісією, створеною з провідних вчених.

У парламентському Комітеті з питань науки і освіти нагадали, що премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок, а також стипендій для найталановитіших молодих вчених вручаються з 2007 року.

Освіта.ua
24.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитро
Посилання на постанову на сайті ВР України: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/38-19
Олена
Шановні! Оприлюдніть, будь ласка, список педагогів та молодих вчених. Хто вони? Чи знову "кот в мешке". Коли вже "народ узнает своих героев"?
Натэл
Это те, из оранжереи, ну, помните, как у Булгакова, вызрели, как ананасы. Сухомлинские, Песталоцци... Правда, про них никто не слышал, не видел, не знал, но зато теперь узнают...
Inna
Хто ж ті обласкані народними депутатами педагого і молоді вчені?