Освітній комітет парламенту розпочав роботу

Члени комітету розпочали свою діяльність. Поплавського позбавили посади секретаря

Освітній комітет парламенту розпочав роботу

Новообраний Комітет Верховної Ради з питань науки і освіти розпочав свою діяльність. Про це повідомили у прес-службі Комітету.

Зокрема, 10 грудня Комітет розглянув проект закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України, яким пропонується внести зміни в частині розміщення власних надходжень державних і комунальних вищих навчальних закладів, наукових установ, отриманих від плати за послуги, на спеціальні реєстраційні рахунки, відкриті в територіальному органі центрального органу виконавчої влади у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, або на поточні рахунки установ державних банків.

У комітеті повідомляють, що прийняття зазначеного законопроекту забезпечить реалізацію положень закону "Про вищу освіту", сприятиме забезпеченню належного функціонування вищих навчальних закладів, наукових установ та надасть їм реальну фінансову автономію.

Також члени Комітету розглянули проект закону про внесення змін до статті 26 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" щодо військовослужбовців, які є студентами або аспірантами денної форми навчання та прийняли рішення прийняти його за основу.

Прийняття проекту закону надасть можливість звільняти військовослужбовців, які є студентами або аспірантами денної форми навчання та були призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, якщо вони не висловили бажання продовжувати військову службу та забезпечити рівні права громадян на освіту.

Як відомо, до складу Комітету з питань науки і освіти обрано 7 народних депутатів України: Лілію Гриневич, яка очолила комітет, Олександра Співаковського, Івана Кириленко, Олексія Скрипника, Тараса Креміня, Володимира Литвина та Михайла Поплавського.

11 грудня Верховна Рада скасувала призначення Михайла Поплавського на посаду секретаря Комітету з питань науки і освіти, у зв'язку з тим, що він є учасником голосування за "диктаторські" закони 16 січня.

Освіта.ua
11.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Urban
11 грудня Верховна Рада скасувала призначення Михайла Поплавського на посаду секретаря Комітету з питань науки і освіти, у зв’язку з тим, що він є учасником голосування за "диктаторські" закони 16 січня. А Вава Литвин,хіба не голосував за ці закони?
Akademik
Поясніть: Вован Литвин, це той що потрібен країні, це той що віце-президент АН? Круто ви так зібралися. І що Литвин не тоне?
Alex
Для Akademik: Це той, якого "болить за Україну". Залишилось з’ясувати, яке саме місце болить.
Коментувати
Не розумію:
Поясніть, що ви написали? Це ж еквілібристика мовна. Хто вас вчив писати такі речення?: "Прийняття проекту закону надасть можливість звільняти військовослужбовців, які є студентами або аспірантами денної форми навчання та були призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, якщо вони не висловили бажання продовжувати військову службу та забезпечити рівні права громадян на освіту."
неважно
Зачем создавать и начинать работу того комитета, на чем (освіті) Яйценюк поставил сегодня крест.
Україна-це Еуропа
Для неважно: Як навіщо, ну треба ж знищити освіту в рамках правового поля. Ми ж все таки правова держава... за конституцією)))
Коментувати