Сформовано склад Комітету ВР з питань науки і освіти

Комітет ВР з питань науки і освіти очолила Лілія Гриневич, загалом до складу комітету включено 7 осіб

Сформовано склад Комітету ВР з питань науки і освіти

Верховна Рада України прийняла Постанову "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання". За відповідну постанову проголосувало 249 народних депутатів.

Парламентський комітет з питань науки і освіти очікувано очолила народний депутат України від фракції Політичної партії "Народний фронт" Лілія Гриневич. Усього до комітету обрано 7 народних депутатів.

Першим заступником голови комітету обрано депутата від фракції БПП Олександр Співаковський.

Функції заступника голови комітету виконуватимуть Іван Кириленко (Батьківщина) та Олексій Скрипник (Самопоміч).

Місце секретаря комітету зайняв Михайло Поплавський (депутатська група "Воля народу").

Також членами парламентського комітету з питань науки і освіти у Верховній Раді VIII скликання будуть Тарас Кремінь (Народний фронт) та Володимир Литвин (депутатська група "Воля народу").

Як відомо, одним із основних завдань комітету Верховної Ради є реалізація законопроектної функції з питань науки і освіти, до якої входить розробка проектів законів та інших актів Верховної Ради України, попередній розгляд та підготовка висновків і пропозицій щодо законопроектів, доопрацювання окремих законопроектів за наслідками їх розгляду у першому та наступних читаннях, узагальнення зауважень і пропозицій до законопроектів тощо.

Освіта.ua
04.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ГІСТЬ
Проти Лілії Гриневич не маю нічого.А щодо інших-ганьба!
Против
Для ГІСТЬ: Підтримую
Коментувати
Против
Да-а-а-а-а-а, команда ОХ: ох наработаем, ох напринимаем, эх все будет зашибись!!!
вважаю
Но вот влияние Поплавского на формирование отношения к образованию, да и к СЕЛЬСКИМ учителям - огромно!!!. "Коли мені мали поставити двійку в 10 класі і я мав залишитись без атестата, МАМА взяла ЯЙЦЯ, КУРИ... до торбинки та пішла в школу до вчителів залагоджувати моє майбутнє" Примерно этими словами рассказывал данный пан в одной из телепередач 90х годов свою историю жизни. МОЛОДЕЦ. Действительно- гениальный человек. Не прилагая особых усилий закончил школу, получил то, что получил. СПРАШИВАЕТСЯ - зачем нам вообще какие-то рехформы образования? Зачем нам морочить людям головы? Ну,себе то не морочатся... Обязательность начальной школы и - на работу... Всё остальное - платное. Кто захочет- будет работать. Кто ленив в учёбе - деньги зарабатывать
DR
Для вважаю: так, пам’ятаю, було таке. Той ще реформатор ))
Коментувати
вважаю
ну да - поплавский. Гений буз слуха и голоса, но который способен к созданию таких шоу, на которые деньгиимеющие их и несут.
Поп Лавський
Насправді це жахливий демотиватор: Таке брехливе, цинічне "за яйця" не лише фізику здало, воно усе життя так рухається уперед. Але ж забирає чиєсь місце, вбиває можливий розвиток "за нормою". З жахом спостерігаю, як студенти молодці опиняються за бортом життя а "сіра маса" швидко робить кар’єру. Потім ще повчає! Про "красавіц - багінь" - це окрема жахлива тема. Ось і реформи робляться так, майже за Поплавком. Головне для такого - пилюку в очі пустити ("Інноваційний Закон прийняли") - а що далі? Де дії підготовчі, де підзаконні акти, де впровадження, контроль, верифікація?
Коментувати
Vladimir Kalyuzhniy
Вот ссылка на первоисточник: http://rada.gov.ua/news/Top-novyna/99609.html
Vladimir Kalyuzhniy
Уважаемая редакция! Материалы подобного типа желательно снабжать ссылками на первоисточник. Фраза "Функції заступника голови комітету виконуватимуть Іван Кириленко (Батьківщина) та Олексій Скрипник (Самопоміч)" не вполне понятна. Имеется в виду, что избраны два заместителя?
вчитель
Що в цьому списку робить співак Поплавський? Литвин працював у ЦК КПУ. Чому одні політики, де освітяни???
Олекса Позняк
Кремінь Поплавський академик?литвин професійний зрадник кириленко двулика!гриневич вся шушваль тут зібралась. Задушать освіту
Саша
Поплавский имеет довольно большой стаж ректорства, и проблемы образования ему известны как никому другому. Главное работать, и не сидеть сложа руки.
Олекса Позняк
Для Саша: Заставили по рознарядці привести до поплавського клас на профорієнтацію. Велетенський зал набитий учнями і поплавок пустив першу хвилю: "Я учитись не любив найбільш ненавидів математику. А від підручників на сон тягне .. А учителі такі що й у школу ходить не хочетья... ЦЕЙ ОСВІТУ ПОКРАЩИТЬ...
вважаю
Для Олекса Позняк: "Коли мені мали поставити двійку в 10 класі і я мав залишитись без атестата, МАМА взяла ЯЙЦЯ, КУРИ... до торбинки та пішла в школу до вчителів залагоджувати моє майбутнє" Примерно этими словами рассказывал данный пан в одной из телепередач 90х годов свою историю жизни. МОЛОДЕЦ. Действительно- гениальный человек. Не прилагая особых усилий закончил школу, получил то, что получил. СПРАШИВАЕТСЯ - зачем нам вообще какие-то рехформы образования? Зачем нам морочить людям головы?
Коментувати
Карась
І Щуку кинули — у річку.
Jenya Babiy
Будемо надіятись на те, що наведуть скоро порядки в міністерстві освіти. А то звикли взятки брати і прайси складати) Нехай Поплавський всіх розжене і скаже корупції НІ!!!)
Игорь Соломонов
Це вони казали, що вчителів загружають передачею не потрібної інформації, всяких декад та тижнів... При них їх стало ще більше((
от такої !
Цікаво,інших професіоналів в освіті не знайшлося? Поплавський форевер?
Вчителька
Для от такої !: Звершилось! Цікаво, чи мають ці достойники уявлення про те, що являє собою сучасна загальноосвітня школа? Втім , за результати попередніх реформувань ніхто відповідальності не несе. Сумно на все це дивитись.
Педагог
Для от такої !: У Поплавського вже все "на мазі" і філії незабаром не те, що не прикриють, а й розширять
Катя Радченко
Кандидатура Поплавского отлично вписалась в комитет образования, возможно он, как секретарь комитета, привнесет изменения к лучшему, а то к Квиту уже нет доверия...тем более Поплавский осведомлен в сфере образования, имеет большой опыт и будет там как рыба в воде!!!!
Коментувати