Кожен міністр має всю повноту влади, - Яценюк

Прем’єр наголосив, що міністри самостійно підбиратимуть своїх заступників та інших керівників

Кожен міністр має всю повноту влади, - Яценюк

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк наголосив на необхідності люстраційної перевірки кандидатів на посади заступників міністрів, керівників центральних органів виконавчої влади, державних компаній та акціонерних товариств. Про це він заявив на першому засіданні новопризначеного Кабінету Міністрів України.

Арсеній Яценюк звернувся до міністрів, нагадавши, що ухвалено Закон України "Про очищення влади": "Як міністри, так і всі кандидати, яких ви повинні подати на посади заступників міністрів, керівників центральних органів виконавчої влади, державних компаній, акціонерних товариств та інших суб'єктів, які знаходяться в компетенції Уряду, повинні пройти люстраційну перевірку".

"Кожен міністр має всю повноту влади в міністерстві і всю повноту відповідальності. Ви самі підбираєте заступників, самі підбираєте керівників. З мене питає Парламент, я питаю з вас. А з нас питає український народ", - наголосив прем’єр-міністр.

Як відомо, Сергій Квіт вдруге призначений на посаду міністра освіти і науки в уряді Арсенія Яценюка.

За словами Яценюка, найголовнішими завданнями міністра освіти і науки в уряді стануть імплементація закону "Про вищу освіту", а також робота над новими базовими законами про освіту.

Освіта.ua
03.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
маріанна
Невже знову панянка Совсун та пан Лікарчук? Боже борони від дурного розуму