Сергій Квіт вдруге очолив Міністерство освіти і науки

Парламент призначив Сергія Квіта на посаду міністра освіти і науки в уряді Арсенія Яценюка

Сергій Квіт вдруге очолив Міністерство освіти і науки

Верховна Рада призначила Сергія Квіта на посаду міністра освіти і науки в уряді Арсенія Яценюка. Рішення приймалося пакетним голосуванням за склад усього уряду в цілому, відповідну постанову підтримало 288 депутатів.

Кандидатура Квіта була внесена від імені депутатської фракції "Блок Петра Порошенка". Він вже вдруге обійматиме посаду міністра, вперше його було призначено 27 лютого 2014 року.

Презентуючи кандидатуру міністра освіти прем’єр-міністр Арсеній Яценюк зауважив, що під час роботи Сергія Квіта у попередньому уряді було ухвалено новий закон "Про вищу освіту".

За словами Яценюка, найголовнішими завданнями міністра освіти і науки в уряді стануть імплементація закону "Про вищу освіту", а також робота над новими базовими законами про освіту.

Освіта.ua
02.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Проект Ант
Проект Постанови КМУ України "Про ротацію керівних кадрів ВНЗ". В зв’язку з прийняттям Закону України про вищу освіту і суттєвою зміною умов здійснення діяльності: 1. Попередити усіх ректорів ВНЗ (окрім обраних на посаду після вересня 2014р.) про примусове розірвання контрактів через два місяці з дня оприлюднення цієї Постанови. 2. З дня прийняття Постанови призначити тимчасово виконуючих обов’язків Ректорів та позбавити попередніх керівників права підпису фінансово-господарських та розпорядчих документів. 3. Призначити в усіх ВНЗ зовнішній аудит фінансово-господарської та освітньої діяльності. 4. Заст. міністра організувати відбір кандидатур для експрес-підготовки керівних кадрів із розрахунку 3 кандидати на ВНЗ. 5 Провести у 2 місячний термін вибори ректорів ВНЗ за новою процедурою, позбавивши права участі в коекурсі осіб що а) займали цю посаду понад 5 років (не залежно від перейменування ВНЗ) б) досягли 60 річного віку
беспредел
Вопрос к властям, Прокуратуре, Министерству образования, министру Квиту С.-почему ректор Мукачевского государственного университета Щербан Т.Д., находясь официально с 8.11.2014 г. в отпуске, каждый день, без исключения, находится на работе в университете, проводит ежедневные заседания, ученые советы, решает кадровые вопросы и свои собственные, не дай Бог без нее что-то…не так! На каком основании, ведь это не частное предприятие и незаменимых работников не бывает? Какой интерес преследует эта дама, что боится потерять должность? Если это должно произойти и без нее это осуществится…
Учу детей
ГРУСТНО(((( Надежд на качественное среднее образование и улучшение положения в нем учителя не осталось!!!
Николь
Дуже шкода, що в нашій Раді не знайшлося кращої кандидатури на посаду міністра освіти.
вот бы
а что, не могли кого-нибудь назначить из Прибалтики или даже из Европы? вот бы сразу в освите движуха началась...
Родион
Для вот бы: Если Вы без иронии, то правильно.
Коментувати
Татьяна Чурина
"За что боролись, но то и напоролись",кажется такая есть поговорка?
Gordon
В группах ВК в основном ликование.Все восхваляют этого горе-министра,говоря что это лучший в истории министр образования.Так что увы,большинство людей считает его лучшим,только потому что он не Табачник.И пока люди будут мыслить такими штампами, у нас и будут такие как Квит и его подружка Совсун.
Петро
Повний гаплик з цим Квітом, Совсун, Гевко і Лікарчуком !!!!
маріанна
Для Петро: середній освіті треба замовляти вінок на надгробний памятник
Коментувати
1
Гаплик освіті!!!!!!
Ігор
Для 1: на жаль, його залишили, тримаймося вчителі, горе реформи на порозі
Коментувати
охох...
Вища освіта на першому місці? Цікаво, а як відносно підгурнтя, середньої освіти? Хто прийде завтра в ВУЗи, якщо сьогодні не подумати про школи? А, судячи з тих дій щодо шкільних реформацій, цікавенька перспектива чекає і вищу школу!
Семен Мухін
Ок, зробив Квіт добре діло для вищої освіти. А що він за свою каденцію зробив для середньої школи? А?
Тамара
Для Семен Мухін: Підтримую на всі 100%
Ірина
Коли читаю зауваження працівників вищої освіти, з"являються думка, що він і там лише "поробив" або "наробив", але ніяк не "зробив" , тим більше добрих діл.
Коментувати
Громадянин
Перемог у дураків багато... А страждає освіта і люди , які в ній працюють, вчаться, виховують і причетні до неї !!!!
беспредел
Для Громадянин: Підтримую! Зокрема в Мукачівському університеті страждають чесні і порядні прпацівники і викладачі, які мають власну думку, власну позицію, бачення на перспективу, які не поділяють думку ректорки-диктатора, Вуз перетворився з такою адміністрацією в каральний орган усії неугодних. Дума. При Квіті С. змін у даному вузі не відбудуться, хоч би до УжНУ приєднали цей нещасний МДУ.
gromada
В УЖНу теж бардак! Можна було б обєднуватись раніше при Ващуку! Теж проспали і сдали "сепаратистам"....
Коментувати
От щастя привалило
Це перемога, яка вже і не полічити. Ну а далі пишу всяку фігню, тому що пише, що текст повинен становити не менше, як 100 знаків))))