Сергій Квіт може зберегти посаду міністра освіти

Нинішній очільник Міністерства освіти і науки України може зберегти посаду у новому уряді

Сергій Квіт може зберегти посаду міністра освіти

На посаду міністра освіти і науки розглядається кандидатура нинішнього очільника освітнього відомства Сергія Квіта. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на власні джерела.

Як відомо, після проведення парламентських виборів, що відбулися минулої неділі, розпочався процес формування парламентської коаліції, в якому беруть участь демократичні партії, які за результатами голосування потрапили до парламенту.

Сергій Квіт балотувався по загальнодержавному багатомандатному виборчому округу у складі виборчого списку Партії "Блок Петра Порошенка" під № 11.

Нагадаємо, Сергій Квіт був призначений на посаду міністра освіти і науки 27 лютого 2014 року.

Освіта.ua
30.10.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Манька  Облигация
Ну не знаю о других "достижениях" сего "министра", но крышует аферюг, разваливающих спортивное училище с 60-ти летней историей, он мастерски!!! Конечно, ведь жирный кусок земли возле метро Лесовая пропадает... надо ж там вместо училища какой нибудь торгово-развлекательный центр забабахать!!!
Харьковский учитель
Почему проблемы оплаты учителей Харькова и Харьковской области нигде не озвучиваются? Читаю http://news.mail.ru/inworld/ukraina/economics/20057827/?frommail=1 , там смешно написано о том, что "проблемы с 20% доплатами за престижность существуют только в Тернопольской области". Нам, в Харькове платят вместо 20% - 2%, отправляют в отпуска за свой счёт. Я за 2 месяца работы на полставки со всеми невольными "отпусками"получила 800 грн. За 2 (два) месяца работы. Жених говорит бросать работу, т.к. это кидалово просто.Куда идут наши деньги??
Капаліка
Стільки коментарів про те як квітує вища освіта, на відміну від середньої. Ви б то бачили, як усе реалізується. Закон прийнято, а що з ним робити у самому міністерстві не знають. Один за одним йдуть брифінги, круглі столи, наради. А все на одному місці. Департаменти МОНУ працюють як їм заманеться - в одному працівники ледь не поважніші за міністра, в іншому без розпорядження Інни Романівни слухавку не піднімуть, а як піднімуть випадково - то відповісти по суті не можуть. Почитайте лише Умови прийому за підписом Совсун (просто як приклад)... Інфоресурс зі своєю ЄДЕБО носиться як з писаною торбою, на все одна відповідь - "Свою автономію та свою внутрішню документацію згорніть трубочкою та використайте за призначенням, а як буде замало - повільно додавайте туди ще й міністерські папірці по одному за раз, а все одно буде по нашому"
Світлана
Квіт з його командою реформаторів не має поняття про те,що відбувається в школах, коледжах, він відірваний від цього, відірваний від життя. Хай керує своєю академією. Перед тим, як проводити реформи треба спілкуватися з людьми, які працюють в таких навчальних закладах, з директорами коледжів, шкіл. Чому нам треба робити 12 років навчання в школі, бо так в Європі? Чи все європейське підходить для нас? Може слід поєднати наше з європейським, а не тупо все копіювати.
Джокер Джокеров
Храни Бог украинское образование от таких горе-министров!! Это еще тот кадр!
TinaT
Починати реформи з вищої освіти і нічого не робити з загальною середньою??? Усі кричать про низький рівень за результатами ЗНО, а що робить МОН, аби розвантажити малюків, аби не вбити бажання вчитися першокласників ще у першому півріччі? Хтось контролює, скільки домашніх завдань дають дітям початкової школи, бо за нормативами - ДЗ не задають, а реалії??? А основна школа, за останні 20 років понапхали підручники, програми масою наукових термінів, понять - а спробуйте самі опанувати біологію 7-8 класу, шановні працівники Мону??? Пам"ятаю своє навчання, коли була ботаніка, зоологія, анатомія....., досьогодні можу назвати розділи і те, що вивчає кожен з них, а нинішні діти??? Для чого так все ускладнили - і так з усіх предметів! Чому ніхто не фільтрує усі ті програми, підручники, які ваяють тьоті і дяді, які далекі від школи і які лише в теорії знають особливості навчання, психологію малечі...!!! А якщо ще в початковій школі вбити бажання вчитись - результат наше ЗНО!!! Тож починати треба з малят, основної школи, а...
TinaT
а, можливо, тому в люди хочуть бачити на посаді Міністра Ніколаєнка, бо він ближчий до школи, адже нинішній міністр прийшов на посаду з ВУЗу, то й робить усе для вищої школи.... Але без якісної шкільної освіти не буває якісної вищої !!! Не маючи шкільної бази щось вчити у ВУЗі???
Капаліка
Про Ніколаєнка повністю згоден! На моїй пам’яті, мабуть, найкращий міністр був. Постійно лобіював інтереси галузі, без зайвого популізму. Розбирався у тому, чим керував. В міністерстві підтримував порядок без самодурства і без роботи "самоплином". Постійно їздив по регіонах (без охорони) і спілкувався не лише з керівництвом та вузьким колом відібраних осіб, а з усіма охочими - і тими, що вчаться, і тими, що навчають. Цікаво було почути його бачення ситуації, і сам Ніколаєнко дуже ґрунтовно і зі знанням справи обговорював пропозиції і зауваження освітян.
Коментувати
Світлана
Нічого хорошого він не зробить. Поки тільки розвалює те, що склалося століттями. Не можна тупо копіювати чуже. Не все, що європейське підходить нам. У нас є свої традиції, які не можна знищувати, це буде злочин. Замініть Квіта.
TinaT
Для Світлана: Квітує лише вища освіта!!!
Otto
Для Світлана: Традиції кажете... Купляти подарунки вчителю на день народження, та ще й такі, які він сам і замовляє, списувати на екзаменах, випускні, коли батьки привчають свої чадо до алкоголю, гарний приклад подаємо ще в школі...А ще бачу як вчимо маленьких діток сидіти в неприродному стані, як солдати, руки на парті, одна на одній. Дорослі так руки складають, в замок, щоб підсвідомо захиститись від неприємного співрозмовника.
Ірина
Ваше ім"я має бути не Отт, а Отовчителіпаскуди. Ви скрізь так хаєте вчителів, що складається враження, що на Вашій "оттівській" дорозі не зустрівся жоден хороший вчитель. Не всі беруть. Не всі замовляють. Крім того, ті ,хто не беруть і не замовляють, чудово розуміють, що реформи Квіта допоможуть, як мертвому припарки.
Коментувати
Діти-квіти
Невже люди сарказму не зрозуміли))
Діти-квіти
А я вірю Квіту. Дайте йому попрацювати ще рік і ми побачим разючі зміни. Треба просто вірити людині, яка принесе нам зміни в освіті, повагу і визнання української освіти на світовому рівні. І виступають проти нього тільки ригівські корупціонери
Олекса Позняк
Для Діти-квіти: Про вузи не скажу не знаю але у середній школі те що його лікарчуки-сосуни планують це повна некомпетентність і розвал освіти
Коментувати
Gordon
Не дай Бог!Надеюсь Порошенко выгонит этого Квита,вместе с его подружкой-магистром Совсун.
надежда
:Поверніть Ніколаєнка!!!
Gordon
А чего минусы то ставите товарищи?Что этот министр сделал за полгода?НИЧЕГО.Если есть аргументы высказывайте их,а не тупо ставьте минус.
Коментувати
Denis
Дура Совсун взагалі непорозуміння по життю!
маріанна
Для Denis: невже ви думаєте , що хтось, крім нас, буде читати наші коментарі і хтось буде враховути наші думки?
Коментувати
indigo
Квіт і Совсун розвалили Міністерство освіти і науки України. Поверніть Ніколаєнка!!!
indigo
Люстрація!!! Люстрація!!! Люстрація!!!
Вікторія
Він на посаді більш, як півроку, і ніяких кроків вперед, нічого корисного ні для студентів, ні для викладачів, ні для шкіл. Хочемо жити і працювати по-європейськи, потрібно починати зміни у верхівці. Або нехай працюють, або звільняють місце.
вчитель
http://onlinepetition.in.ua/viewsigns.php?pUrl=не-залишайте-сергія-мироновича-квіта-міністром-освіти-і-науки-
Рома
http://antikor.com.ua/articles/17855-kvit_i_sovsun_rozvalili_ministerstvo_osviti_i_nauki_ukrajini