Osvita.ua Новини Чтение публикации
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина Константиновна
"професійна деградація частини учительських кадрів" - жестко!
Педагог
Методистів направити до шкіл викладати, завметодкабінетами пенсійного віку на заслужений відпочинок або заступником директора школи . ОІППО, ХАНО розігнати. Вчителів залучати до викладання в педагогічних ВНЗ. Курси підвищення кваліфікації можна проводити теж там.
Віка Нова
Для Педагог: До речі, більшість методистів - викладають у школах. Це дає можливість заробити додаткові кошти до мізерної заробітної платні методистів. Повірте, вони не відірвані від дійсності.
Родион
Для Віка Нова: Але ж є і інші методисти, наприклад 14.57 ; 19.59. Ті що "мстяться з дулею в кишені". Чому методист? Повчальний, безапеляційний тон з докорами, словесні штампи, власна думка, а скоріше її відсутність, подається від імені загалу. Такі люди привикли бачити в відповідь лише улесливі обличчя залежних від них вчителів. Заперечення очевидної дурі викликають агресію, аж до "дуль в кишенях"
Віка Нова
Для Родіона: Але ж є й інші вчителі. В кожній сім’ї - не без потвори, як то кажуть. Хоча, можна стверджувати, що робота методистів, останнім часом, спотворена. Купа непотрібних конкурсів, надісланих згори, тематика яких висмоктана з пальця, купа застарілих програм, на виконання яких потрібно часу менше. ніж на відписки за їх виконанням і т.д.
Коментувати
Педагог
Шановні колеги, коли пишете коментарі звертайте увагу на грамотність. Багато крику , що це погано, але немає жодної пропозиції. А може не наші колеги готують дітей до першого класу / не за спасибі/. Прикро , що ми втратили свою честь і гідність.
Родион
Для Педагог: Прийміть мої щирі співчуття, з приводу втрати Вами (Цит.) "своєї честі і гідності".
Педагог
Для Радіона. Шановний , мені доводилось бувати на обласних серпневих конференціях і ні разу навіть записку ніхто не передав до президії з незручними питаннями. Тому всі ми мстимось показуючи дулю в кишені.
1
Для Педагог: Ваш коментар ДУУУУУЖЕ грамотний! Дивіться за своїм носом. У вашому пості безліч пунктуаційних і граматичних помилок.
Коментувати
ВЧИТЕЛЬ
Хах,ви бачите,що мінус ставить одна людина,напевно той хто складав цей дурдом!!!
DOCENT
Текст концепції знову з’явився на сайті МОН. http://mon.gov.ua/ua/news/39063-na-rozglyad-gromadskosti-podaetsya-proekt-kontseptsiyi-rozvitku-osviti-ukrayini-na-period-20152025-rokiv
DR
Колеги!!! Не мовчіть, пропонуйте, заперечуйте, підказуйте! Без всенародної участі буде як завжди! Не залишайтесь осторонь! Не чекайте, що хтось нагорі все зробить, бо зробить для себе, а не для всіх
сможем ли
Для DR: а Ви ХТО???
ВЧИТЕЛЬ
Для DR:Ви вірите що наші проозиції будуть читати???Вони зроблять все по-своєму!!!
Дмитро
Працюю у школі 5-ий рік. І 5-ий рік поспіль знаходжусь у стані "шоку". Складається враження, що держава уже давно має на меті "вижити" учителів. Об"єм нікому абсолютно непотрібної роботи зростає у геометричній прогресії. Чому ми маємо робити те, що взагалі не прописано у наших посадових інструкціях???? Наприклад, заповнення електронних журналів на порталі "Мої знання"? Більш безглуздої справи, аніж вести паперовий журнал і витрачати массу часу для його дублювання в електронному вигляді годі вигадати. І це при тому, що наші можновладці, які так прагнуть "покращити" освіту своїми нескінченними "реформами", концепціями і т. д. чомусь досі не попіклувались про те, щоб у кожного вчителя у кабінеті був комп"ютер, за яким можна було б робити цю безглузду роботу. Взагалі, казати можна ще багато чого, але, нажаль, це лише колихання повітря! Шановні реформатори! Спустіться на грішну землю! Приїздіть і попрацюйте звичайними вчителями школах хоча б рік. Цікаво, про які реформи ви потім...
Коментувати
Вчитель
ЦЕ НЕ РЗВИТОК ОСВІТИ,ЦЕ ЗНИЩЕННЯ ОСВІТИ!!!
лурдес
Якщо цей проект буде реалізовано,то вчитель буде остаточно перетворений на кріпака-боязкого,безсловесного.Та чи буде це на користь освіті? Рятуйтесь,хто може!І ще одне мене турбує .Чи можна на обладнанні позаминулого століття створити високотехнологічний продукт ? Чи можна щось реформувати,не вклавши кошти?Вкладіть в освіту, в учителя,в матеріальне забезпечення шкіл, і тоді можна розраховувати на результат (як це зробили, наприклад,свого часу в Японії) .А спонукати нагайкою напівмертву шкапу...
Антоніна
Для лурдес: Підтримую! Ось це реальні пропозиції того, з чого потрібно розпочинати: вкласти в освіту кошти, яких вона так потребує. А розігнати старих, молодих, методистів... це не реформування.
Коментувати
лурдес
Та коли ж уже нарешті "проєвропейськи орієнтовані" можновладці зрозуміють,що головний виконавець їхніх реформ-у даному випадку учитель-злиденний, затурканий,замучений трудоднями, "головний корупціонер"-просто їх не витримає!Реформи потрібні,але те,що пропонується-важко назвати реформами.У нас чомусь реформи- це руйнування й погіршення,яку галузь не візьми.А тепер дібралися вже й до освіти.
Лурдес
А ХТО ЦІ " ВІДОМІ ОСВІТНІ ЕКСПЕРТИ"? Хотілося б подивитися їм в очі...
сможем ли
Для Лурдес: (закінчу) і спитати на ЯКУ суму грошей в місяць вони живуть і звідки отримують СВОЇ гроші
Коментувати
Ольга
Чому до ініціативної групи по створенню проекту включено викладачів тільки Києва? Потрібно включати фахівців - практиків, які працюють на периферії, бо знову теоретики натворять такого, що впроваджувати в практику НЕ МОЖЛИВО, або НЕ МАЄ СЕНСУ! ДОСИТЬ ТЕОРЕТИКАМ ЗНУЩАТИСЯ НАД ОСВІТОЮ!
bob
О, а почему не до 2052-го? (Возможны варианты... 2205, 2250 и тд)
іугадуїл
Для bob: також вважаю, що концепція має сягати не менше як 2250 року. І зарплату підвищити до рівня 75% від платні міністра, але у 2015 році!
Коментувати
Родион
Серед освітянських проблем якось побіжно згадано корупцію. А тотальна корупція - першопричина всіх наших бід. Це ракова пухлина, яка вже багато років їсть всю освіту. А на тлі раку всі інші болячки вже не мають ніякого значення.
сможем ли
Для Родион: проблема в тім, що громадськість не усвідомлює, що саме є корупцією в освіті. Те, що батьки несуть в школу гроші, вже можна розглядати як вияв корупції. Та на законодавчому рівні школа "надає освітні послуги", а за це потрібно платити. Безкоштовна освіта залишилась у минулому. Через те ніхто не стане поглиблено розглядати проблему корупції
Родион
Для Сможем Ли: Коррупция в образовании? Вы пробовали устроиться на нормальную работу без связей или взятки? Посмотрите чьи жёны, любовницы, дочки сидят в гороно, методкабинетах. Или, самых достойных ставят директорами? А когда аттестация школы каждому учителю в месячную зарплату обходится - не слабо? А сколько паразиты от образования зарабатывают на ДПА, придурковатых мониторингах, Левенятах-Совенятах-Кенгуру? А кто протягивает и крышует издательство дебильных учебников, заведомо непригодных, чтобы через год опять переиздавать? А теперь сами продолжайте...
сможем ли
Для Родион: З половиною Вами сказаного погоджуюсь. Щодо Левенят-совенят... не приймали й не приймаємо. Не всі. Ті, хто не відійде від директорської спідниці - ті так, ЗБИРАЮТЬ ГРОШІ, допомогаючі хлопцям заробити. Або якщо є бажаючі діти. ДПА збірників не купуємо, скачуємо з інету, на атестацію, рівно як і на ремонт в школі...) - нехай адміністрація шукає спонсорів, то її прямий обов*язок . Та відмовлятись потрібно ГОЛОСНО, щоб іще хтось із колег почув, а тоді другим відмовився)... Так вервечкою і потягнеться
Коментувати
олександра
Шановні освітяни! Не мовчіть, пишіть, пропонуйте, заперечуйте, підказуйте , вказуйте цим "законописцям", хай не роблять таких помилок. не пропонують такого, що й самі не робитимуть!!!
музика
Для олександра: олександра, а "законописці" якого лєшего пішли закони писати, як не пертають в цьому не петрають в цьому нічого. Нехай ідуть в школу працювати, нам ДОПОМАГАТИ.
Вчитель
І ви вірите,що наші законопроекти будуть розглядатися???Не смішіть!
Коментувати
Ольга
Діти не мають і не бачать мотивації, нажаль((( А ми щось хочемо реформувати.
Ольга
Успішність учнів зросте лише тоді, коли вони і їхні батьки будуть бачити людину, котра здобула вищу освіту і не поклала диплом на полиці, а працює по фаху. А за роботу отримує не мізер, а достойну зарплатню.
олександра
За останні роки стільки програм прийнято, а працювати все важче, розчарувань все більше. А чому не вивчити досвід вітчизняних ВНЗ, середніх шкіл і рекомендувати як кращий досвід. Ще недавно випускників наших ВНЗ,особливо технічних,високо цінували у країнах Європи,багато сьогодні покинули країну і працюють за кордоном. Значить мають знання і вміння. Вважаю,потрібно цінити свою освіту, свої освітянські традиції,не все перейменовувати на іноземний " лад".
Катерина Шафранська
Працюю в сільській школі, в якій кількість учнів з наступного року буде меншою 100. Але куди підуть всі учні? Щоб дістатися в сусіднє село, потрібно перейти річку через понтонний міст, який декілька разів взимку та навесні просто зносить після підняття рівня води. Село стає відірване від цивілізації на декілька тижнів. Як учні будуть добиратися до школи і чи захочеться їм взагалі долати такі відстані, особливо взимку, щоб отримати знання?
Ольга
Для Катерина Шафранська: Підтримую Вас. А що робити вчителям, які викладають лише предмети в школі ІІ ступеня, наприклад фізики, хіміки?
музика
Для Ольга: об*єднуватись-не боятись-не дати себе закрити(школу)
Коментувати
давня вчителька
Працюю більше 30 років в школі і все в умовах реформ і експериментів...Коли вже настане час роботи в нормальних умовах? Бідкаються. що мало грошей на освіту. А ті. що виділяють, витрачають раціонально? Приберіть відживші себе надбудови: райво, методкабінети, інститути так званого удосконалення-вчителі зітхнуть полегшено і кошти зекономите. Як з приводу такого експерименту? І припиніть наїжджати на сільські школи-така "економія" вилізе боком.
Олекса Позняк
Была надежда что гриневичка работала в школе, знает проблемы, поможет учителю. Но только вскарабкаются на печерские пагорбы сразу люди им как тараканы. С чего начинает: вот мы создадим коммисии и пойдём проверим школы. Кто проверит? Любимое районо с громадсько активными прихлебателями. А кто там в районо:академики с золотыми дипломами? Нет, такие же учителя которые просто забыли уже что такое школа. Но они классно научились брать конверты и торбы. Ждём торбообход школ украины.Перевод на контракт,коммиссии-проверки закручивание гаек - это реформы? Это убирание неугодных директоров, это издевательство над учителем, когда его месяц трясёт до проверки и 2 месяца после.А на майдане пела соловьём о демократизации школы рыдала над маленькой зарплатой учителя. Лиля-квыт=====падлюки

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!