Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
философ
К тому времени уже Украины не будет на карте...
Рита
Для философ: Не дождешься, Владимир Владимирович! Сам исчезнешь!
Олекса Позняк
Рита бери макогон а я ціпа та дамо цьому філософу по кумполу що пягих дурниць не розповідав
Коментувати
Прохожий
Вот интересно, почему наблюдается такая закономерность: как только меняется власть, так сразу срочно нужно реформировать образование.
Inna
Для Прохожий: Чтобы делать видимость работы) Не волнуйтесь, судя по дате в статье это будет не скоро: "До 12017 року запропоновано реорганізувати районні управління та відділи освіти у сервісні центри...")))
Олексій Токарюк
Все, як завжди! Концепція свіжа - це пяте колесо у возі! Кого ви хочете копіювати? Держави, які в освіту вкладають шаленні гроші роками, століттями!!! В чому суть? В чому ідея? Що ви придумали краще за попереднє? Жодного обгрунтування, а хіба Україна не варта власного стратегічного плану на розвиток освіти? Чи ми тупо будемо копіювати те, чого не осилимо своїм менталітетом та традиціями... Що у цьому є наше? Де дослідження педагогічних інститутів, наукової Ради, статистики? Школа була базою - основою, дитина вибирала проофесію і здобувала її у професійнотехнічних закладах, мудріші відразу поступали в вищі навчальні заклади і також здобували освіту, накопичуючи певний багаж знань. Нерідко цей вибір був помилковим і псував людині все майбутнє життя через невизначеність у профілі за спеціальністю... Тепер ви захотіли цей вибір понизити у віці! Безглуздо, необдумано, непрофесійно! На мій погляд концепція національної освіти хоч мала під собою якийсь грунт а ваша - нічого! Завжди гірше!
Петро
Зміни,звичайно,потрібні, але щоб не було великих проблем,які скинуть вирішувати на місцеві органи, потрібно внести зміни у законодавство:КЗпП, "Про освіту","Місцеве самоврядування"(бо там депутати-учні мікрошкіл і на просьбу своїх вчителів не дадуть згоди на їх реорганізацію),а ОСОБЛИВО освітянського і фінансового.Причому останнє найважливіше,бо освітянське дає права,а фінансове їх не забезпечує і заставляє на місцях все скорочувати.Щодо методичної роботи,то методичні кабінети з їх структурою,завданнями і організацією роботи вже себе вичерпали.Думаю в питанні самоосвіти і підвищенню фахового рівня слід надати повну свободу освітянам,а, при значному зменшенні паперообігу ,функції методистів за 10% доплати зможуть виконувати вчителі фахівці-голови методичних об’єднань,тим більше,що в навчальних закладах за цю роботу відповідають заступники директора.З всього штату методкабінету можна залишити 2-3 особи для координації роботи. І на завершення -ніколи старша школа не стане...
Коментувати