Проти Табачника відкрито кримінальну справу

Справу екс-міністра освіти щодо зловживань службовим становищем розслідує СБУ і Генпрокуратура

Проти Табачника відкрито кримінальну справу

Служба безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою України відкрила та розслідує низку кримінальних проваджень стосовно колишніх високопосадовців, відкритих за фактами завдання збитків державі в особливо великих розмірах. Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Зокрема, у переліку екс-чиновників щодо яких відкрито кримінальні провадження фігурує ім’я екс-міністра освіти і науки України Дмитра Табачника.

Кримінальне провадження відкрито за матеріалами економічної контррозвідки Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області за ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України за фактом зловживань службовим становищем екс-міністром освіти та науки України.

У СБУ повідомляють, що дії Табачника призвели до привласнення керівництвом Державної наукової установи "Інститут інноваційних технологій і змісту освіти" та Державного спеціалізованого видавництва "Освіта" бюджетних коштів у розмірі близько 2,76 млн. грн. у ході виготовлення підручників за державним замовленням. Матеріали передано до Генпрокуратури, досудове слідство триває.

Як відомо, Дмитро Табачник обіймав посаду міністра з березня 2010 року до лютого 2014 року.

Упродовж своєї діяльності на посаді міністра Табачник впроваджував українофобські ідеї в українську освіту. Також діяльність міністра та його підлеглих супроводжувалась низкою корупційних скандалів пов’язаних з організацією державного замовлення на видання підручників, відчуженням майна міністерства тощо.

Освіта.ua
08.10.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
bob
А судьи кто ? . . .
Олекса Позняк
Где он только не воровал: от учебников %, тендера олимпиады, даже музеи не говоря уже о прямых взятках с вузов поставленных на поток ,ухитрился выписать себе премию 100 000 как лучшему учителю года.Но для громадянина и джокера это авторитет высокой морали уровня его пахана януковича
Джокер Джокеров
Для Олекса Позняк: ты там свечку держал когда ему взятки из вузов возили??
Володимир Лихо
Для Джокер Джокеров: а то , что он в прошлом году стал долларовым миллионером ничего не говорит?
Геннадий
Для Володимир Лихо: для учителя зависть - огромное зло.
Коментувати
смайликус
Спершу дали полковника, потім дали купу орденів, потім дали втекти спокійненько, а тепер - справу відкрили. А де було те доблесне СБУ/контрозвідка, як крали і шкоду наносили? Тепер свищи в полі! Поцілуйте його в (самі знаєте куди) Але те що відпустили - не минеться. Як шальки влади хитнуться - він нікого не "відпустиь"
Вчитель
Для смайликус: брєд! Він тут! І головне комусь хочеться, щоб він крав... Але це не так! Завжди можна облити брудом людину... Але облити це не є судове рішення! Не треба міністра освіти робити крайнім в системі розвалу країни та її розворовування
Коментувати
Громадянин
За що??? Хоч один був освічений міністр освіти Украіни! Як би щось проти нього було - вже б давно посадили! А так все тільки злоба та брехня! Не подобаються у нас в суспільстві розумні люди... В цьому і проблема сьогоднішнього нашого буття!
Джокер Джокеров
Для Громадянин: полностью поддерживаю! особенно интересна фраза "Упродовж своєї діяльності на посаді міністра Табачник впроваджував українофобські ідеї в українську освіту". Человек, в совершенстве владеющий государственным языком и защитивший докторскую диссертацию по истории Украины (!!!!!) - просто ярчайе воплощение всего антиукраинского! Как же вы был правы, Дмитрий Владимирович, давая собственную оценку "галичанскому менталитету!" Село оно и в Африке село!
Коментувати
Родион
А скільки буде кримінальних справ в разі моніторингу тендерних закупівель для харчування в школах, дитсадках, інтернатах. А, особливо, під час так званого оздоровлення (чиновницьких кишень) .
Учитель
А ще якби пригадати моніторингові дослідження (хоча б моніторингові контрольні роботи у 2012, 2014 роках) і кошти, за які вони проводилися. Так треба разом з Табачником садити його заступників та керівників ОІППО, департаментів освіти.
ігор
За грати його