Освіта Донбасу у разі ізоляції буде маргіналізована

Завданням України є збереження системи освіти тих районів, що підконтрольні бойовикам

Освіта Донбасу у разі ізоляції буде маргіналізована

Якщо на окремих територіях Української держави хтось захоче ізолювати систему освіти від загальноукраїнської, вона приречена на маргіналізацію. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич під час брифінгу за підсумками наради з питань національно-патріотичного виховання учнівської молоді в прес-центрі Будинку Уряду 18 вересня 2014 року.

Урядовець додав, що надважливим завданням Української держави в сьогоднішніх реаліях є збереження системи освіти тих районів Донбасу, що підконтрольні бойовикам та російським військам, в органічній цілісності з загальноукраїнською системою освіти. І величезних зусиль до цього процесу має докласти не тільки державний апарат, а й кожен педагог, що є патріотом своєї держави.

Віце-прем’єр наголосив на проблемах загальної системи освіти, необхідності пошуку нових, не тоталітарних, підходів до організації національно-патріотичного виховання.

"Якщо ми не будемо здійснювати належного національно-патріотичного виховання, то Українська держава не матиме майбутнього. Протягом довгого часу українців виховували так, щоб вони не усвідомили своєї національної ідентичності. Якщо ми хочемо, щоб підростаюче покоління любило та захищало все українське, воно має усвідомити себе представником тисячолітньої нації, яка має за собою багату культуру, традиції та славну і звитяжну історію", - підкреслив Олександр Сич.

Освіта.ua
20.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лолшто?
Хуже чем в Украине уж точно не будет.
----да  в  шоке
Для Лолшто?: там уже хуже
Лолшто?
Для ----да в шоке: Что, коррупция? Нету учебников? Понижается уровень з/п учителей? Закрываются школы? Педагогов отправляют в неоплачиваемый отпуск? Нечем топить зимой помещения школ? Множество учебных заведений требуют кап.ремонта? "Умное" правительство? Кто-же виноват? Кто же обстреливает города? Ах ну да, "кондиционеры взрываются".
----да  в  шоке
Для Лолшто?: я промолчу о вопросах. Но то, что жить там опасно - это точно. И не только потому что стреляют
Коментувати
та невже?
к написанному. У нас же по всей стране национальная русская речь используется. Мат зазывается. Вот с этим как решать станут?
та невже?
"Протягом довгого часу українців виховували так, щоб вони не усвідомили своєї національної ідентичності" - проснулись??? А до сегодня этого нельзя было сообразить? Сиськи-письки и сосиськи? Имеем то, что имеем. А дальше было бы хорошо какие-то деньги в культуру вкладывать. Да откуда ж они возьмутся, деньги то? Было бы хорошо деньги вкладывать в развитие способностей детей, да где же им взяться то? Деньгам. Опять учителям, сидящим до 16.00, а то и дольше, за копейки вминять в обязанность станут
Валентина
в Киеві в половині вузів освіта не краща....