Навчальний рік має розпочатися безпечно, - Сич

Профільні відомства підготуються до можливих терористичних загроз під час Дня знань

Навчальний рік має розпочатися безпечно, - Сич

В умовах завершення активної фази АТО держава має гарантувати безпеку усім учасникам навчально-виховного процесу – дітям, студентству, педагогам і батькам. І не лише на звільнених територіях, але й в усій Україні. На цьому наголосив віце-прем’єр-міністр Олександр Сич 21 серпня 2014 року під час проведення наради щодо готовності освітніх закладів країни до 2014-2015 навчального року.

Сич звернув увагу представників профільних відомств щодо можливих провокацій і терористичних загроз, пов’язаних із великими скупченнями людей у дитсадках, школах і вишах з нагоди відзначення Дня знань і доручив посилити охорону в усіх без винятку навчальних закладах країни.

«Обласні держадміністрації спільно з МВС та СБУ мають у тижневий строк забезпечити створення спеціальних міжвідомчих комісій із посилення громадського порядку в місцях перебування дітей дошкільного віку, учнів і студентської молоді, а також оперативне інформування силових та інших структур у разі виникнення екстремістських та терористичних загроз», - підкреслив Сич.

Також учасники наради обговорили стан матеріально-технічної, кадрової та ресурсної готовності закладів освіти до початку нового навчального року, а також організації навчання дітей, переміщених разом із батьками із районів, де наразі ведуться бойові дії.

«Мінфіну спільно з Міносвіти та Мінсоцполітики потрібно невідкладно напрацювати гнучкий механізм перерахунку коштів, передбачених у бюджеті для навчання дітей, тимчасово переміщених із зони АТО, до інших навчальних закладів, де вони фактично навчатимуться», - наголосив віце-прем’єр.

«У нестандартних умовах, а ми живемо в умовах воєнного часу, треба шукати гнучкі й оперативні рішення. Ми маємо навчитися швидко реагувати на нові обставини та докласти всіх зусиль, аби цей навчальний рік розпочався безпечно в усій Україні, і насамперед на Донбасі, де досі тривають воєнні дії», - підсумував Олександр Сич.

Освіта.ua
26.08.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
1
Теж ще один розумник знайшовся. Посилити охорону! Це як? Мабуть, по два міліціонери на школу прислати, щоб стояли десь під час лінійки. Ото вже вони допоможуть! Мабуть, будуть кожного дорослого через металошукач пропускати. Замість того, щоб відмінити нікому не потрібні лінійки, які ще у радянські часи віджили своє. Щоб не було збіговисьок дітей, батьків і хто-зна кого у натовпі, ні, лінійки відмінити додуматись не можна... Вони рекомендують посилити охорону. Тьху! Просто, культурних слів не знаходиться на цей тупизм.
Олена
Для 1: Так давайте всё отменим и линейки, и выпускные вечера. Зачем они нам?А вы у детей спросили?
1
Для Олена: А вы спросите по поводу линеек. Детям они, вообще, опротивели. Это пережиток советского прошлого. Какая надобность собрать толпу, которой толком ничего не видно, в которой все обязаны стоять на жаре или холоде и слушать речи.
12345
Вы не правы. Мне нравилось ходить на линейки. Тем более последний звонок) А от когда ты 11классник это вообще круто, ведь как, это все для первоклашек и выпускников. 1 сентября нужно встретить, в мае - проводить. Неплохо было бы их немного сократить. Соглашусь, что всем надоедали догие речи директора, прослушивание по три раза гимна не только Украины, но и района=) и всякие любезности и нахваливание спонсоров школ и т.д.
Коментувати