У міністра освіти з’явився четвертий заступник

Помічника Сергія Квіта призначено заступником міністра освіти і науки України

У міністра освіти з’явився четвертий заступник

Четвертим заступником міністра освіти і науки призначено Андрія Гевка. Відповідне розпорядження підписав прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Гевко народився 17 червня 1981 року в м. Тернопіль. У 2004 році закінчив Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя.

У період з 2009 до 2010 року Гевко працював директором департаменту роботи з кадрами вищої школи та державної служби МОН України.

З 2012 до 2014 року був помічником-консультантом народного депутата від ВО "Свобода" Михайла Головка. Також у 2014 році Андрій Гевко працював помічником міністра освіти і науки України.

Освіта.ua
11.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роман
Цілком підтримую пані Марію. Цікаво було б знати, який досвід роботи цього пана в освіті (в школі, коледжі, вузі чи у позашкільному освітньому закладі) крім міністерства. Вважаю його призначення як у 2009 році, так і тепер великою помилкою тодішнього і теперішнього міністрів. Я цілком підтримую ідею оновлення і омолодження міністерства, але, при всій повазі, це повинні бути люди, які знають систему освіти не з підручника чи "рабіновіч напєл", які розуміють, яким саме чином їхні рішення вплинуть на систему, у які терміни можуть бути виконані ті чи інші побажання міністерства тощо. Бо станом на сьогодні складається таке враження, що і міністр, при всій повазі, і його заступники живуть у якомусь казковому світі, досить далекому від реалій України, якщо судити із тих рішень, які приймаються міністерством.
Ігор
И снова националюги сжимают в кольцо украинское образование!! как тут не задуматься об образовательном сепаратизме??? я уже молчу о полной бездарности и отсутствии опыта и стратегического мышление нового руководства МОН
Марія
Цікаво, а скільки днів новий заступник працював у школі простим учителем, чи викладачем у коледжі? Ну щоб добре бути обізнаним із проблемами освіти на стільки, щоб її у змозі врятувати??? І чи завжди обов’язково людина із міністерства освіти повинна мати відношення до певної політичної партії? Чесно кажучи, це трохи набридло. Тепер новий заступник керуватиме новими питаннями, про виконання яких потрібно буде звітувати звичайним освітянам... Що ж їм іще робити...
Iryna Kotyk
класно!!! стільки заступників... будуть один-одного заступати))))
Віктор
Для чого стільки заміів у міністрів, А щому ця людина не мобілізована до Армії
ІВАН
ВІЗУАЛЬНО, ЛЮДИНА З ВЕЛИКИМ МАЙБУТНІМ

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!