До Громадської ради при Міносвіти увійде 101 особа

Відбулись установчі збори з питань первинного складу Громадської ради при Міністерстві освіти і науки

До Громадської ради при Міносвіти увійде 101 особа

4 липня відбулись установчі збори з питань первинного складу Громадської ради при Міністерстві освіти і науки. Про це повідомляє прес-служба МОН.

У заході також взяв участь заступник міністра освіти і науки Павло Полянський.

"Ми хочемо співпрацювати з Громадською радою, тому що потребуємо креативних ідей щодо розвитку освіти", - зазначив Полянський, звертаючись до учасників установчих зборів.

Зокрема, Павло Полянський зазначив, що на черзі після прийнятого нового Закону "Про вищу освіту" уже стоять рамковий Закон "Про освіту", закони, що регулюватимуть нову модель української школи, дитячого садка, професійного училища.

"А також бажаємо, щоб своєю діяльністю ви виправдали очікування громадянського суспільства, свої і найперше – батьків, учнів, студентів та вчителів", - підкреслив заступник міністра.

В установчих зборах також взяли участь члени ініціативної групи з підготовки установчих зборів, 106 представників громадськості, які отримала мандати, зареєструвалися та мали право голосувати на зборах.

Учасники зборів проголосували та прийняли рішення, що до складу наступної Громадської ради при Міністерстві освіти і науки увійдуть 101 представник інституту громадянського суспільства. Відповідний наказ міністерства буде підписаний найближчим часом.

Освіта.ua
07.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
право голосу
Де можна ознайомитись із цим рамковим Законом " Про освіту" ?