У Міносвіти з’явиться заступник міністра з євроінтеграції

Європейці допомагатимуть Україні наближуватися до ЄС і європейських стандартів

У Міносвіти з’явиться заступник міністра з євроінтеграції

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про те, що у всіх міністерствах України вводиться окрема посада заступника міністра з питань євроінтеграції. Про це у ході засідання Уряду повідомив прем’єр-міністр України Арсенів Яценюк.

"Стандартні бюрократичні підходи, які були в Україні протягом 23-х років щодо модернізації української економіки, дійшли до того, що економіки не залишилося. Саме тому разом з нашими європейськими партнерами ми створили групу підтримки України", - зазначив прем’єр.

За його словами, в кожному міністерстві тепер буде фахівець з Європейського Союзу, який буде допомагати Україні виконувати Угоду між Україною і Євросоюзом та наближувати Україну до Європейського Союзу і європейських стандартів.

"Також сьогодні буде оприлюднено рішення про те, що у всіх міністерствах України вводиться окрема посада заступника міністра з питань європейської інтеграції", - повідомив Яценюк.

"Кожна реформа, яка необхідна для країни, яка відповідає європейському стандарту, буде виконуватись міністерствами, і це першочергове завдання. Ключовий центр буде знаходитись у Кабінеті Міністрів. і цим питанням буде керувати відповідний заступник Міністра Кабінету Міністрів з питань європейської інтеграції, під яким є і буде відповідний департамент", - наголосив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Освіта.ua
27.05.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Нора
Іще один бюрократ на шию вчителя. Очікуємо превірки на предмет євроінтеграції школи. Тепер будемо вивчати європейські підмет і присудок,європейський шлунок, європейську таблицю Мєндєлєєва та європейські формули скороченого множення. Про європейську історію я вже мовчу............
За вибір
Для Нора: А ще секспросвіта з дитячого садочка , толерантне ставлення до збоченців , ювенальна юстиція , руйнування традиційної сім"ї ,нівелювання національної освіти та ще вагон із причепом різних "покращень " і "поліпшень " від європейської інтеграції.
Коментувати