Освіта і наука є фундаментом розвитку держави, - Гриневич

Голова Комітету з питань науки і освіти зустрілась з експертами ЄС щодо співпраці у розвитку освіти

Освіта і наука є фундаментом розвитку держави, - Гриневич

Голова Комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич вважає, що достатній рівень академічної культури в українському суспільстві та освітні реформи допоможуть Україні інтегруватись в європейський простір. Про це вона заявила під час зустрічі з експертами Департаменту освіти Ради Європи Деннісом Фарінгтоном та Катею Долговою-Древер в ході якої сторони обговорили можливості співпраці в галузі освіти і науки.

Під час зустрічі Лілія Гриневич розповіла європейським експертам про проблеми законодавчого реформування системи освіти в Україні. В контексті підготовки нової редакції Закону України "Про вищу освіту" та "Про освіту" учасники зустрічі обговорили питання автономії вузів, децентралізацію управління освітою, створення системи забезпечення якості освіти.

"Освіта і наука є тим фундаментом, з якого вибудовується соціально-економічний, культурний розвиток держави. Сьогодні, як ніколи, потрібно починати розбудову освіти, яка сприятиме утвердженню нашої держави у світі, забезпечить економічну стабільність, добробут і суспільний мир для всього народу та кожної людини. Достатній рівень академічної культури в українському суспільстві, освітні реформи допоможуть Україні інтегруватись в європейський простір. Використовуючи досвід європейських держав у сфері розвитку освіти, Україна зможе закласти нові щаблі якості освіти в Україні", - наголосила голова Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Лілія Гриневич.

Освіта.ua
22.05.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів