Osvita.ua Новини МОН заявляє про провокації антидержавних сил
МОН заявляє про провокації антидержавних сил

Освітнє відомство повідомляє про спроби дестабілізації ситуації та збурення педагогічних колективів

МОН заявляє про провокації антидержавних сил

Дезінформація на кшталт "перерахування 10% заробітної плати на відбудову Майдану" або скасування надбавок за вислугу років, що поширюється серед освітян, має на меті дестабілізувати ситуацію в країні та порушити стабільну діяльність навчальних закладів. Про це йдеться у заяві Міністерства освіти науки України з приводу поширюваної неправдивої інформації щодо соціальних прав працівників освіти.

"З метою дестабілізації суспільно-політичної ситуації в країні, порушення стабільної діяльності навчальних закладів, збурення педагогічних колективів політичними силами антидержавного спрямування цілеспрямовано поширюється дезінформація на кшталт "перерахування 10% заробітної плати на відбудову Майдану", "скасування надбавок" за вислугу років, за класне керівництво, за завідування навчальними кабінетами та майстернями, за перевірку зошитів, "підвищення педагогічного навантаження" тощо", - наголошують у Міністерстві освіти.

У відомстві наголошують, що ці дії сприяють зовнішньому агресору й завдають шкоди як освітянам, так і всьому суспільству.

"Міністерство освіти і науки офіційно спростовує ці інсинуації, що у складний для народу і держави період сприяють зовнішньому агресору й завдають шкоди як освітянам, так і всьому суспільству", - йдеться у заяві відомства.

У Міністерстві освіти і науки також зауважили, що до кінця 2014 року 20-відсоткова надбавка для вчителів не скасовується, а буде виплачуватися в розмірі до 20% в межах фонду заробітної плати.

Освіта.ua
06.05.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Kate Online
І ому році працювала в Дніпропетровській області - за заміну платили без проблем. Я ще мала мало годин і адміністрація підкдала мені !заробіток" додатковий - заміна уроків, поки вчитель на сесії.
Вчитель
У Верхньому Рогачику Херсонської області заміни не оплачують 4 роки. Курсова перепідготовка, семінари - все за власний рахунок. А нині скасували і 20% надбавки. Це при тому, що у минулих роках писали декілька днів за власний рахунок. Навіть грамоти учням за перемогу в районних олімпіадах учитель повинен купити за власні кошти.
Та отож
Для Вчитель: не пробували до суду податися?
Олекса
Чоловіче, а ти давно у школі працював? День подачі до суду буде днем звільнення тебе зі школи. учитель україни -раб 21 століття, навіть за радянської влади він міг написати в райком і добитись чогось. Я знаю, мене недавно звільнили, тому що з фактами довів крадійство дирекції приблизно 1000 долл/місяць (мертві душі). А у кру мені сказали що це дрібнички, у нас мільйонами крадуть...
Та отож
Для Олекса: Наскільки Ви правий, Ви навіть не уявляєте. Та от якщо ВСІ вчителі школи подадуть заяву до суду - у них є шанс ПОКАЗАТИ іншім, що перемога можлива. Ви скажете, що їх накажуть. Так, накажуть. А може ні? Якщо люди міняються. От питання - чи міняються люди? А чи може міняються ситуації?
Коментувати
Просто вчитель
"...20-відсоткова надбавка для вчителів не скасовується, а буде виплачуватися в розмірі до 20% в межах фонду заробітної плати..." Чернівгівська область надбавку не скасували, її просто відмінили. За квітень так і не отримали. Хоча всім затикають рота і кажуть що виплатять. Не віриться.
vchitel
Для Просто вчитель: до 20% це і 1% , як і премія (30 грн.) аби не гавкали...
Коментувати
Елена
А у нас лет 5 НИКАКИЕ командировки не оплачиваются! а ВСЕ замены - без оплаты.. Профсоюз в принципе не молчит, пишет и требует, но, очевидно, наше руководство понимает, только если принимать экстракардинальные меры, типа майданов.. (((
Люда
Я у березні 2013 була на курсах підвищення кваліфікації. За відрядження гроші до сього часу не отримала. А зарплату поки що платять вчасно, а заміна не оплачується вже давно - економія
Учитель
Для Люда: Мы уже 5 лет ездим на курсы, семинары за свой счет. Зато гороно - за деньги. Карманный профсоюз рот не открывает.
Коментувати
Алла
А як же з платою за заміни уроків? Мовчать. Особисто для мене при зарплатні 1670 оплата замін (500-800 грн) є ДУЖЕ важливою...
Вчитель
Для Алла: А у нас ще заміну заплатили ...
Алла
За березень? (У нас у квітні за березень уже не заплатили, до того теж платили). А Ви з якого міста?
Вчитель
За квітень ...Волинь
Коментувати
Вчитель
То 20% чи до 20% --- то є різниця? На зменшення є відповідні документи, а це просто заява..... чия? Виходить , що Постанова КМ (здається від 1 .03) -- це провокація.....(далі - по тексту)...
Алла
Для Вчитель: Це мене теж цікавить
Учитель
Нам четко сказали: будем выплачивать % в зависимости от вклада учителя (участие в конкурсах, олимпиадах, и тд), от 5% до 20%. Решать будет администрация и профсоюз, кого поощрять, кого наказывать.
Геннадий
профсоюз еще что-то решает?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!