Столичну освіту очолила Олена Фіданян

Голова КМДА призначив нового керівника Департаменту освіти і науки, молоді та спорту м. Києва

Столичну освіту очолила Олена Фіданян

Новим директором столичного Департаменту освіти і науки, молоді та спорту призначено Олену Фіданян. Відповідне розпорядження підписане очільником КМДА Володимиром Бондаренком.

Олена Фіданян працювала заступником начальника Управління навчальних закладів – начальником відділу розвитку загальної середньої освіти та науки КМДА, а також виконувала функції помічника-консультанта народного депутата, голови Комітету ВР з питань науки та освіти Лілії Гриневич.

Раніше, Оксану Добровольську, яка очолювала столичну освіту з серпня 2012 року, було звільнено з посади.

Освіта.ua
30.04.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Таких "компетентних" керівників. як пані Фіданян, треба гнати у три шиї і не лише з департаменту, а й із освіти взагалі. Ні розуму, ні людяності. Ганьба таким очільникам департаменту!!!
great gatsby
Добровольська хоч і регіоналка, але була непоганим управлінцем. Фіданян - примітив та посередність. За кілька місяців її роботи на посаді директорки департаменту не відбулося жодних змін, зате табличка на дверях начальника управління була змінена у перший день. Словом, одне розчарування від такого призначення і перших "результатів" її "роботи".
Небайдужий
Шок! Фіданян працювала і раніше в ГУОН. Доводилося з нею спілкуватися. Вона ж тупа... Оце призначення! Добровольська хоч досвід роботи мала величезний, і в управлінні, і в школі. Фіданян - це жах і корупція, вона взагалі не знає, що таке середня освіта!!! Віддали посаду по квоті Батьківщині? вже задовбали цими квотами, жодного нормального призначення.
Влада
А вы друзья как не садитесь......Что поменяется? Ничего!!!!!!!!!!!!!! А простые школьные учителя как были в финансовом......так и останутся.Грустно.....