Міністр освіти закликав освітян до єдності

Звернення міністра освіти Сергія Квіта до учнів, студентів, батьків та колег-освітян щодо ситуації в Україні

Міністр освіти закликав освітян до єдності

Міністр освіти і науки Сергій Квіт закликав не піддаватися на сепаратистські заклики та зберегти єдність України. Про це йдеться у звернені міністра до учнів, студентів, батьків та освітян.

"Шановні учні, студенти, батьки, колеги-освітяни! Сьогодні під загрозою опинилися територіальна цілісність і державний суверенітет України. Коли нашу державу намагаються силою розчленувати агресори, найкращим захистом країни є наша єдність", - наголошує міністр.

"Ми, вільні громадяни вільної країни, можемо мати різні погляди чи вподобання, але збереження єдності і цілісності Батьківщини є нашим спільним завданням. Не залежно від того, якою мовою ми послуговуємося чи в якому регіоні країни проживаємо, ми є громадянами України", - йдеться у зверненні.

За словами Сергія Квіта, єдність країни - це відповідальність, яка лежить сьогодні на кожному з нас: учнях, студентах, педагогах, батьках, міністрові.

"Закликаю вас, друзі, не піддаватися на сепаратистські заклики, доклавши натомість усіх зусиль, щоб наша країна залишалася демократичною, суверенною, цілісною європейською державою, в якій людська гідність, громадянські права і свободи будуть гарантовані й захищені. Україна - єдина!", - підкреслив міністр освіти і науки Сергій Квіт.

Освіта.ua
14.04.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віктор
Дана! Перестаньте брихати.Прочитайте статтю Гузара в Укр.Пр. за 16 04. Може прозріете чуточку.
дана
Підтримую Елену...так і є:сплачуємо в рази більше,а отримуємо значно менше.Центру і заходу нас не зрозуміти,адже злоба застила їм очі.Підтверджую,що росіян у нас немає,ми їм ,як і своїм дегенератам з влади,не потрібні.
Володимир
І ще для Елена: жодне людське життя не варте ніяких грошей, а люди вже гинуть через сеператизм.
Елена
Для Володимир: вы правы, жизнь стоит дороже. Но для того чтобы выжить нужно еще и кушать. А у нас в стране в одном регионе жизнь прекрасна, а в другом нищенствуют. Еще раз повторяю, нет у нас никакого сепаратизма, люди вышли отстаивать свои права, так же как и евромайдан. МЫ ИМЕЕМ НА ЭТО ПРАВО. Почему Западной Украине и Киеву можно бороться за свои права,а Восточной Украине нельзя? Почему когда в Вас стреляли беркутовцы это было плохо, а когда на Восток Украины вводят войска и разрешают против мирных жителей применять оружие милици это хорошо? Вы "герои", а мы "бандиты, сепаратисты" Где же ваша справедливость?
Володимир
Чомусь Ви вважаєте, що я мешкаю у західному регіоні... Але я мешканець сходу. Я тут народився, усе життя прожив тут. І я не розумію, чому Ви називаєте мирними жителями тих, хто на Харківщині б’є беззбройних студенитів битами та арматурою, тих хто на Донеччині зі зброєю в руках розстрілює цивільні авто та перешкоджає діяльності Держприкордонслужби. Це не відзекралення Майдану. Майдан починався із дійсно мирних зібрань студентської молоді, яка і близько до себе не підпускала політиків. Політики там з’явилися після розгону студентів. Я у дечому не згоден із діями теперішньої влади, але заклик щодо цілісності держави підтримую беззастережно. Щодо введення військ, то за словами мера Слов’янська адмінбудівлі перебувають під контролем військовиків іншої держави, то як же слід чинити владі? Ще раз підкреслюю, я у багатьох питаннях не погоджуюся із діями теперішньої влади, навіть щодо ситуації на Сході, але мирним жителям слід висловлювати свій протест мирно.
Елена
Для Володимир: А вы меньше СМИ верьте, приезжайте и сами посмотрите. Какие военные " іншої держави" в Славянске? Вы сами то в это верите??? Войска новой власти, бандеровцы, так называемые "самооборона от мирных жителей" да, этих много нагнали к нам и бронетехнику завезли. Они запугивают мирных жителей, открыто издеваются, применяют оружие И если вы действительно житель Восточной Украины то не писали бы заведомую ложь и чушь которой пичкает новая власть с экранов телевизоров
Коментувати
Елена
Тобто можна встановлювати її й у меншому розмірі, адже раніше було чітко прописано фіксований її розмір — 20%. Для цього також було передбачено, що розмір надбавки встановлюється керівником закладу (установи) у межах фонду оплатИ праці. СПАСИБО ОГРОМНОЕ НОВОЙ ВЛАСТИ. И ОН ЕЩЕ ЗАКЛИКАЭ ДО ЄДНОСТИ. ПРАВИЛЬНО ГНАТЬ ВАС ВСЕХ НУЖНО. "СПАСИБО МАЙДАНУ" ЧТО ПОМОГЛИ ИМ К ВЛАСТИ ПРИЙТИ
Володимир
Для Елена: Невже Ви вважаєте, що це привід до сепаратизму? Державі скрутно, казна пограбована, а тому порожня, проте виплати освітянам здійснюються, причому без зменшення розміру. Якщо отримаю менше - тоді буду розмовляти далі. Зрештою, можна домагатися внесення поправок до закону через профспілку, інші організації, а не дерти країну на шматки!
Елена
Для Володимир: Значит когда майдан поднялся за свои права - они герои Украины. а когда Восток Украины - сепаратисты. А вы не думали, что Восток Украины тоже имеем право, как и вы, отстаивать свои права. В Киеве тарифы на коммуналку одни, а у нас в 10 раз выше. В Киеве зарплата у учителей в 4-5 раз выше чем у учителя в Луганской или Донецкой области, да еще и всякие надбавки муниципальные, а у нас все социалки и доплаты снимают. А они что хуже учат детей чем киевские учителя??? Нет. В большинстве случаев даже лучше. В Киевских школах есть и компьютерные классы и мультимедийные доски и многое другое, а наши школьники за несколько километров пешком в школу ходят, да в голодные обмороки у доски падают. Никакие тут не сепаратисты, и нет тут российских войск, просто люди доведены до отчаяния, вот и поднимаются. Вы тут не были, а только насмотрелись телевидения да сказочников из СМИ, вот и повторяете их басни.
учитель зі сходу
Cогласен с Еленой на 100%!
Коментувати
Елена
Уряд обмежив надбавку за престижність праці педагогам Попри зауваження МОН та ЦК Профспілки освіти і науки України Уряд таки затвердив зміни до постанови КМУ «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I–II рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування» від 23.03.2011 р. № 373. Про те, що таке рішення є неправомірним, ми інформували в новині «Запровадження Урядом гнучкого механізму встановлення надбавки за престижність праці педагогам у розмірі до 20% є неправомірним — Профспілка освітян». Згідно з прийнятою постановою КМУ від 25.03.2014 р. № 88, надбавку педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I–II рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування прописали встановлювати в граничному розмірі 20% посадового окладу. Тобто можна...
Віктор
Для Елена:Вам зараз подай комунізм після дерибану держави опричніками зі Сходу, Вашими земляками. Ця пісня допи,гепи,царка і всіх інших.Привикли бути рабами раніше,а тепер вам подавай "покращення" ,немедленно".!!!!!!’
Інна
Для Віктора: а ті,хто зараз при владі та більшість кандидатів у президенти- білі та пухнасті?
Коментувати