ДІНЗ надаватиме допомогу навчальним закладам?

У Державній інспекції навчальних закладів вирішили переглянути систему своєї роботи

ДІНЗ надаватиме допомогу навчальним закладам?

У Державній інспекції навчальних закладів України хочуть удосконалити систему контролю за діяльністю навчальних закладів та розробити новий механізм забезпечення якості освіти. Про це йдеться у повідомленні ДІНЗ.

"Наразі ДІНЗ України працює над удосконаленням системи державного нагляду (контролю) за діяльністю навчальних закладів та розробленням нового механізму забезпечення якості освіти в Україні, зокрема, не лише через здійснення Державною інспекцією контрольних заходів, а і проведення моніторингу діяльності навчальних закладів, надання їм методичної допомоги", - повідомили в інспекції навчальних закладів.

В установі також наголосили, що готові врахувати думку громадськості в роботі з удосконалення системи державного нагляду.

"З метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності Державної інспекції, а також врахування думки громадськості, безпосередніх учасників навчально-виховного процесу ДІНЗ України запрошує всі навчальні заклади, наукові, науково-методичні установи, місцеві органи управління освітою та самоврядування в галузі освіти долучитися до роботи над вдосконаленням системи державного нагляду (контролю) за діяльністю навчальних закладів та забезпеченні якості надання ними освітніх послуг", - заявили в Державній інспекції навчальних закладів.

Пропозиції з вдосконалення системи державного нагляду можна надсилати за адресою: вул. Метробудівська, 5а, м. Київ, 03065 або на електронну адресу: dinzu@dinz.gov.ua.

Освіта.ua
11.04.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Корупціонери - одна ланка з МОН. За державний кошт прикривають незаконні дії Ректора - мажоритарщика Полякова, якого визнано прибічником системи Януковича та партії регіонів. Читайте в інтернеті люстраційні списки посадовців та керівників Дніпропетровська http://glavnoe.dp.ua/blogs/ljustrac%D0%86ja:-dn%D0%86propetrovsk-(onovlju%D1%94tsja)
наталя
Чи завжди вчитель якісно готоється до уроків ? То може так він трохи переживає , що до нього підуть. Кажуть , що гроші вчителі мало получають, а скажіть, хто з службовців більше них получає? А відношення вчителя до дітей. обов6язків не завжди відповідає, через те вони й не люблять методичної та управлінців , бо не готуються здебільшого до тих уроків.
Родион
Для наталя: Я готуюся до уроків не тому що боюся "вас, наталь" з відділу чи методкабінету. Я поважаю себе, своїх учнів, їх батьків. Для мене їх думка дуже важлива. А "наталі" мені лише заважать працювати. Замість роботи з учнями, я пишу для "наталь" звіти, статті, методичні розробки і т.д. Хоча... Одного разу молода методистка, ідучи до мене на урок сказала: " Можна в вас повчитись?" Не всі "наталі". Та й тепле місце в відділі, чи методкабінеті, теж не вічне.
Коментувати
Василь
Розігнати до чортової матері. Достали вже. Фінансування зрізали на 2,5 млн. а перевірками замучили. Структура вижила себе зовсім, без них є кому нерви тріпати.Єкономне кошти на цих дармоїдах. Бо є МОН-ДІНЗ-ОДА-РВО-МЕтодкабінет і все на голову вчителя. Незабагато їх.
Oksana Tsurak
Для Василь: Погоджуюсь цілком: є предостатньо і контролюючих органів, і тих, які б мали надавати методичну допомогу. Біда лиш у тім, що коли так званий "методист" сидить у офісі - про методику, тим більше сучасну, геть нічого не знає, а непрофесіоналом виглядати якось не пасує, тому краще лишній раз вчителя потрясти, аби не шукав методичної допомоги...
Коментувати
Пилип Дмитрович
Свежо предание, но верится с трудом. Ця бюрократичнозалякуюча система в принципі не знає що таке методична допомога. Їм би тільки їсти-пити на перевірках і торби возити, а краще в конвертах! Залишити трьох людей, а решту скоротити і зекономити гроші на якісне харчування школярів.
DX/
КОЛИ У НАС ПРОХОДИЛА ЧЕРГОВА АТЕСТАЦІЯ В ОБЛАСНОМУ ЦЕНТРІ СКАЗАЛИ "ПРЕСОНУТЬ ТАК, ЩОБ БОЯЛИСЯ І ГЛОВУ ПІДНЯТИ." РЕЗУЛЬТАТ - ХОДИЛИ НА УРОКИ БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДО ТИХ, ХТО "ГОЛОВУ ПІДНІМАВ",(УЗГОДЖУВАЛИ В УПР. ОСВІТИ) ДО ІНШИХ - ЗА ТРИ ДНІ ПОВІДОМЛЯЛИ. ОТ ВАМ І ІНСПЕКЦІЯ
Пилип
Для DX/: Без попередження маєте право не пускати. Відстоюйте свої права!!!
Volodymyr
Не мають права не пускати. Оскільки атестація вчителя здійснюється не в останній місяць, а протягом 5 років
Коментувати
Олена
Інспекція буде надавати методичну допомогу? Завжди вважалося, що функції інспектування й методичної служби - це різні функції. Навіщо мати дві різні структури з однаковою функцією - методичною?
Бєлий Володимир
Схема долучення громадськості та експертного середовища за формули "Пропозиції з вдосконалення системи державного нагляду можна надсилати за адресою: вул. Метробудівська, 5а, м. Київ, 03065 або на електронну адресу: dinzu@dinz.gov.ua" є вкрай неефективною, бо нагадує людям "кота в мішку". Недавній наш досвід показав суспільну привабливість схеми, яку застосувала група Згуровського для опрацювання змін до закону про вищу освіту - відкритий для постійного огляду файл на сайті, де кожен може бачити, ЩО діється.