Osvita.ua Новини ДІНЗ надаватиме допомогу навчальним закладам?
ДІНЗ надаватиме допомогу навчальним закладам?

У Державній інспекції навчальних закладів вирішили переглянути систему своєї роботи

ДІНЗ надаватиме допомогу навчальним закладам?

У Державній інспекції навчальних закладів України хочуть удосконалити систему контролю за діяльністю навчальних закладів та розробити новий механізм забезпечення якості освіти. Про це йдеться у повідомленні ДІНЗ.

"Наразі ДІНЗ України працює над удосконаленням системи державного нагляду (контролю) за діяльністю навчальних закладів та розробленням нового механізму забезпечення якості освіти в Україні, зокрема, не лише через здійснення Державною інспекцією контрольних заходів, а і проведення моніторингу діяльності навчальних закладів, надання їм методичної допомоги", - повідомили в інспекції навчальних закладів.

В установі також наголосили, що готові врахувати думку громадськості в роботі з удосконалення системи державного нагляду.

"З метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності Державної інспекції, а також врахування думки громадськості, безпосередніх учасників навчально-виховного процесу ДІНЗ України запрошує всі навчальні заклади, наукові, науково-методичні установи, місцеві органи управління освітою та самоврядування в галузі освіти долучитися до роботи над вдосконаленням системи державного нагляду (контролю) за діяльністю навчальних закладів та забезпеченні якості надання ними освітніх послуг", - заявили в Державній інспекції навчальних закладів.

Пропозиції з вдосконалення системи державного нагляду можна надсилати за адресою: вул. Метробудівська, 5а, м. Київ, 03065 або на електронну адресу: dinzu@dinz.gov.ua.

Освіта.ua
11.04.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Корупціонери - одна ланка з МОН. За державний кошт прикривають незаконні дії Ректора - мажоритарщика Полякова, якого визнано прибічником системи Януковича та партії регіонів. Читайте в інтернеті люстраційні списки посадовців та керівників Дніпропетровська http://glavnoe.dp.ua/blogs/ljustrac%D0%86ja:-dn%D0%86propetrovsk-(onovlju%D1%94tsja)
наталя
Чи завжди вчитель якісно готоється до уроків ? То може так він трохи переживає , що до нього підуть. Кажуть , що гроші вчителі мало получають, а скажіть, хто з службовців більше них получає? А відношення вчителя до дітей. обов6язків не завжди відповідає, через те вони й не люблять методичної та управлінців , бо не готуються здебільшого до тих уроків.
Родион
Для наталя: Я готуюся до уроків не тому що боюся "вас, наталь" з відділу чи методкабінету. Я поважаю себе, своїх учнів, їх батьків. Для мене їх думка дуже важлива. А "наталі" мені лише заважать працювати. Замість роботи з учнями, я пишу для "наталь" звіти, статті, методичні розробки і т.д. Хоча... Одного разу молода методистка, ідучи до мене на урок сказала: " Можна в вас повчитись?" Не всі "наталі". Та й тепле місце в відділі, чи методкабінеті, теж не вічне.
Коментувати
Василь
Розігнати до чортової матері. Достали вже. Фінансування зрізали на 2,5 млн. а перевірками замучили. Структура вижила себе зовсім, без них є кому нерви тріпати.Єкономне кошти на цих дармоїдах. Бо є МОН-ДІНЗ-ОДА-РВО-МЕтодкабінет і все на голову вчителя. Незабагато їх.
Oksana Tsurak
Для Василь: Погоджуюсь цілком: є предостатньо і контролюючих органів, і тих, які б мали надавати методичну допомогу. Біда лиш у тім, що коли так званий "методист" сидить у офісі - про методику, тим більше сучасну, геть нічого не знає, а непрофесіоналом виглядати якось не пасує, тому краще лишній раз вчителя потрясти, аби не шукав методичної допомоги...
Коментувати
Пилип Дмитрович
Свежо предание, но верится с трудом. Ця бюрократичнозалякуюча система в принципі не знає що таке методична допомога. Їм би тільки їсти-пити на перевірках і торби возити, а краще в конвертах! Залишити трьох людей, а решту скоротити і зекономити гроші на якісне харчування школярів.
DX/
КОЛИ У НАС ПРОХОДИЛА ЧЕРГОВА АТЕСТАЦІЯ В ОБЛАСНОМУ ЦЕНТРІ СКАЗАЛИ "ПРЕСОНУТЬ ТАК, ЩОБ БОЯЛИСЯ І ГЛОВУ ПІДНЯТИ." РЕЗУЛЬТАТ - ХОДИЛИ НА УРОКИ БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДО ТИХ, ХТО "ГОЛОВУ ПІДНІМАВ",(УЗГОДЖУВАЛИ В УПР. ОСВІТИ) ДО ІНШИХ - ЗА ТРИ ДНІ ПОВІДОМЛЯЛИ. ОТ ВАМ І ІНСПЕКЦІЯ
Пилип
Для DX/: Без попередження маєте право не пускати. Відстоюйте свої права!!!
Volodymyr
Не мають права не пускати. Оскільки атестація вчителя здійснюється не в останній місяць, а протягом 5 років
Коментувати
Олена
Інспекція буде надавати методичну допомогу? Завжди вважалося, що функції інспектування й методичної служби - це різні функції. Навіщо мати дві різні структури з однаковою функцією - методичною?
Бєлий Володимир
Схема долучення громадськості та експертного середовища за формули "Пропозиції з вдосконалення системи державного нагляду можна надсилати за адресою: вул. Метробудівська, 5а, м. Київ, 03065 або на електронну адресу: dinzu@dinz.gov.ua" є вкрай неефективною, бо нагадує людям "кота в мішку". Недавній наш досвід показав суспільну привабливість схеми, яку застосувала група Згуровського для опрацювання змін до закону про вищу освіту - відкритий для постійного огляду файл на сайті, де кожен може бачити, ЩО діється.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!