Osvita.ua Новини У МОН розслідуватимуть корупційні схеми відомства
У МОН розслідуватимуть корупційні схеми відомства

Міносвіти вживатиме заходів для підвищення ефективності, прозорості та публічності у роботі відомства

У МОН розслідуватимуть корупційні схеми відомства

У рамках програми діяльності Кабінету Міністрів України на 100 днів Міністерство освіти і науки розробило свій план дій, що буде реалізовуватися керівництвом відомства найближчим часом.

Окрім іншого, планом передбачено заходи, спрямовані на підвищення ефективності, прозорості та публічності у роботі Міністерства освіти і науки. Зокрема, у відомстві мають намір провести спеціальний фінансовий аудит та розслідувати корупційні схеми, що діяли у Міністерстві освіти і науки.

Також у міністерстві запровадять прозору бухгалтерію та публікацію бюджету МОН on-line, електронний документообіг на рівні МОН, а в перспективі – електронне врядування в усій освітній системі.

Буде проведена мінімізація державних витрат на забезпечення діяльності міністра, його заступників та керівників структурних підрозділів міністерства й підпорядкованих йому інституцій.

Одним з кроків прозорості та публічності у роботі міністерства має стати впровадження механізмів залучення громадськості до прийняття важливих рішень: on-line платформа для збору пропозицій та громадського обговорення, проведення фахових досліджень про стан справ у галузі, а також реформування громадської Ради при МОН.

"Прозорість нашої роботи та врахування думки громадськості є першочерговими критеріями. Тому ми публікуємо план дій та закликаємо студентів, освітян та експертів долучатися до конкретних кроків у напрямку його реалізації", - повідомляють у Міністерстві освіти і науки.

Як відомо, колишнє керівництво Міністерства освіти і науки, а також керівники інших інституцій освітнього відомства неодноразово піддавалися критиці громадськості з приводу непрозорого використання державних коштів в освітній галузі.

Повний текст "100 днів Міносвіти: план дій" >>>


11.03.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Галина Кушнеренко
Вопрос о пришколных лагерях стоит очень остро как в учительской, так и в родительской аудитории. Какие шаги в этом направлении будут предприняты? Принудительное оздоровление остается в силе?
петр
Для Галина Кушнеренко: Це спосіб замилювання очей громадянам владою,спосіб відмивання грошей на дитячому харчуванні,спосіб засвітити "турботу " влади про народ.
Коментувати
СЕРГІЙ
нАЙБІЛЬША корупція в Інститутуті змісту освіти. Сотні тисяч прокручують Удод і Терещук при підготовці і друкові підручників для шкіл. Для них це справжнє Ельдорадо.
Ольга
Для СЕРГІЙ: В "десятку"! Зверніть увагу на їх зарплати і статки :1 до 25
обізнаний
А хіба у самому МОН немає "тетечек", котрі сидять на гріфах , і мають рильце у пушку??? От і подивимося на "прозорість" роботи нової влади...
СЕРГІЙ
Для обізнаний: Ці "тьотєчки" кришуються безпосереднньо Терещуком Б.М. Він "смотрящий" у цій галузі діяльності МОН,раніше гріб під себе,а Табачник прикрутив його і зробив своїм "бухгалтером -касиром" по відмиванню бюджетних грошей ,виділених на видрук навчальної літератури для ЗОШ.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!