У МОН розслідуватимуть корупційні схеми відомства

Міносвіти вживатиме заходів для підвищення ефективності, прозорості та публічності у роботі відомства

У МОН розслідуватимуть корупційні схеми відомства

У рамках програми діяльності Кабінету Міністрів України на 100 днів Міністерство освіти і науки розробило свій план дій, що буде реалізовуватися керівництвом відомства найближчим часом.

Окрім іншого, планом передбачено заходи, спрямовані на підвищення ефективності, прозорості та публічності у роботі Міністерства освіти і науки. Зокрема, у відомстві мають намір провести спеціальний фінансовий аудит та розслідувати корупційні схеми, що діяли у Міністерстві освіти і науки.

Також у міністерстві запровадять прозору бухгалтерію та публікацію бюджету МОН on-line, електронний документообіг на рівні МОН, а в перспективі – електронне врядування в усій освітній системі.

Буде проведена мінімізація державних витрат на забезпечення діяльності міністра, його заступників та керівників структурних підрозділів міністерства й підпорядкованих йому інституцій.

Одним з кроків прозорості та публічності у роботі міністерства має стати впровадження механізмів залучення громадськості до прийняття важливих рішень: on-line платформа для збору пропозицій та громадського обговорення, проведення фахових досліджень про стан справ у галузі, а також реформування громадської Ради при МОН.

"Прозорість нашої роботи та врахування думки громадськості є першочерговими критеріями. Тому ми публікуємо план дій та закликаємо студентів, освітян та експертів долучатися до конкретних кроків у напрямку його реалізації", - повідомляють у Міністерстві освіти і науки.

Як відомо, колишнє керівництво Міністерства освіти і науки, а також керівники інших інституцій освітнього відомства неодноразово піддавалися критиці громадськості з приводу непрозорого використання державних коштів в освітній галузі.

Повний текст "100 днів Міносвіти: план дій" >>>


11.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Галина Кушнеренко
Вопрос о пришколных лагерях стоит очень остро как в учительской, так и в родительской аудитории. Какие шаги в этом направлении будут предприняты? Принудительное оздоровление остается в силе?
петр
Для Галина Кушнеренко: Це спосіб замилювання очей громадянам владою,спосіб відмивання грошей на дитячому харчуванні,спосіб засвітити "турботу " влади про народ.
Коментувати
СЕРГІЙ
нАЙБІЛЬША корупція в Інститутуті змісту освіти. Сотні тисяч прокручують Удод і Терещук при підготовці і друкові підручників для шкіл. Для них це справжнє Ельдорадо.
Ольга
Для СЕРГІЙ: В "десятку"! Зверніть увагу на їх зарплати і статки :1 до 25
обізнаний
А хіба у самому МОН немає "тетечек", котрі сидять на гріфах , і мають рильце у пушку??? От і подивимося на "прозорість" роботи нової влади...
СЕРГІЙ
Для обізнаний: Ці "тьотєчки" кришуються безпосереднньо Терещуком Б.М. Він "смотрящий" у цій галузі діяльності МОН,раніше гріб під себе,а Табачник прикрутив його і зробив своїм "бухгалтером -касиром" по відмиванню бюджетних грошей ,виділених на видрук навчальної літератури для ЗОШ.
Коментувати