Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Светлана
Минфин внес план от 3.03.2014, где на стр 42 предлагается увеличить недельную нагрузку на учителя до 24 часов. http://www.kommersant.ua/docs/2014/20140305_minfin_plan.pdf
Тетяна
Для Светлана: lЧитайте уважно: збільшити навантаження до 24 год/тиждень у школах ЕСТЕТИЧНОГО виховання
w
Для Тетяна: читайте уважніше: С. 42; п.3
Светлана
Татьяна. Я специально вставила ссылку на документ Минфина. Посмотрите стр. 42. Речь идет об учителях всех общеобразовательных школ. А так же там есть и пункт про увеличение нагрузки воспитателям до 24 часов. И вообще в этом документы много всего, что касается людей нашей страны. Потратьте время и почитайте.
Коментувати
учитель
Найлегше пропонувати "відмінити, заборонити". Люди! Пропонуйте, вносьте нові пропозиції. А то як почитаєш ваші "бажання", то таке враження, що ви й дітей не хочете вчити
За це стояв Майдан?
Для учитель: Які пропозиції? 24 години на тиждень будете читати, не до пропозицій буде.
Коментувати
Оксана
Пропоную заборонити будь- який збір коштів у школах, починаючи від подарунків вчителям і закінчуючи фондами школи. Саме зараз слушний час відмовитись від матеріального підлабузництва і вимагання.
петр
Если не фонд школы, то за что школы будут делать ремонты? Государство не выделяет ни копейки. Учителя и так за свой счет половину ремонтов делают. То крыша течет, то туалет забился. Или если в помещении Ваши дети туалет забили, пусть на улицу бегают и там мерзнут! Для Оксана:
Оксана
Значить потрібн створити умови, щоб держава виділяла кошти, які, до речі, ідуть з наших податків, а то під приводом ремонтів дехто непогано збагачується, адже фінансова звітніть відсутня , і тому дуже вигідно постійно викачувати з батьків гроші під приводом турботи за умови навчання, придумуючи нові причини
петр
Согласен, бывает, но я сужу по нашей школе, когда директор на собрании отчитывается за каждый болтик, а родителям становится стыдно, что директору приходится это делать. Или когда директор идет к спонсорам выпрашивать деньги на ремонт, а его открыто "посылают".
Коментувати
Теодор
Про ЄДЕБО забули :-(
Петрова
Срочно расследовать использование средств из так называемых "благотворительных фондов" школ. Строго наказывать (и не только усным предупреждением) и привлекать к уголовной ответственности администрации школ, ПТУ, ВУЗов за требованием и дачу взяток. Проверить все случаи вымогательств денежных взносов при поступлении ребенка в школу или садик.
Алла
Мені подобаються такі підходи до змін в українській освіті нового міністра і міністерства! А які зміни чекають ДОШКІЛЬНУ освіту? Чи Ви ще не помітили, що і така важлива ніша в освіті є? Навіть не ніша, а ФУНДАМЕНТ!!!! От з цього все слід і починати ! А не з вузів одразу. Бо тоді ніколи не прийдуть адекватні, патріотичні та сучасні спочатку школярі в школи, а потім абітурієнти у вузи!!!! Думайте, Квіт, читайте класиків педагогіки! Це- надзвичайно важливо. Бо буде пізно , не буде кого вчити і кому працювати на УКРАЇНУ!
володимир
Для Алла: при теперишний програм1 д1ти туп1ють. Навантаження колосальне. Тупими та пяними легше ман1пулювати. Донес1ть до новой власти, щоб спрощували программу хто може
Коментувати
Ольга Федоренко---Несенюк
я б хотіла запропонувати новому міністру подумати щодо шкільних класних журналів: за вікном 21 століття, а ми ще й досі пишемо списки в журналі. Це такий шматок роботи! У вересні класний керівник, крім підготовки до уроків, написання всіх планів, має ще й понаписувати списки на кожний предмет, заповнити останні сторінки тощо. Невже не можна щось придумати?
Артем
У п.19 мова йде про міжнародні конкурси. Протягом останніх 5-7 років їх кількість зросла до нечуваних масштабів. Врахуйте, що т.з. конкурси проводять ще й обласні департаменти та інститути, районні відділи, комерційні та громадські організації. І у всіх вимагають забезпечити участь, відзвітувати, оплатити квитанції... А чиновники лише надсилають папери про наступні конкурси.
Оксана
Для Артем: Треба відмінити участь школярів у платних конкурсах: "Колосок", "Кенгуру", "Соняшник", "Кришталева сова", "Лелека". А участь у МАН? Це ж просто пародія! Учителі пишуть наукові праці, учні їх "захищають". А штат територіальних відділень МАНу тратить наліво й направо бюджетні кошти.
Ольга
Не участь дітец у конкурсах відміняти треба, а забезпечити прозорість і чеснвсть їх проведення. Багатьох участь у цих конкурсах мотивує!
Коментувати
Puma Adidasenko
да
Учитель
На фоні всеукраїнської демографічної ситуації потрібно зменшити граничний рівень наповнюваності в класах з 5 до 3-х для сільських шкіл. Цей захід вкрай необхідний хоча б до покращення демографічної ситуації в Україні.
Родитель
Для Учитель: поддерживаю. И не только в сельских. В городских тоже проблема: два десятых по 16-20 человек с разными профилями нельзя открывать. Объединяют всех детей в один десятый по 30-36 человек с гуманитарным профилем. Чему их учить и как готовить к ЗНО?
Сельский учитель
Полностью согласен! Ведь есть и будет классы и по 10-15 человек, но сейчас провал какой-то, хорошо если 5-6, а если 4?
Коментувати
laska
Та відмовтесь врешті від цих ганебних, принизливих конкурсів "Вчитель року". Це такий невиправданий тягар на плечі вчителів!
Оксана
Для laska: Цілком згодна з Вами!
педагог
хочу звернути увагу нового керівництва на невиправдану витрату коштів під маркою оздоровлення, коли в цьому році було поставлене завдання "оздоровити "70% школярів.Кожен заклад сам ,виходячи з побажань батьків та можливостей школи , повинен визначити конкретну кількість дітей, які можна оздоровити, а не примусово.Економія коштів буде величезна.
петр
особенно в этом году, в районе ужесточили положение, столько думаг пришлось собирать, что учителю на 2 аттестации хватило. А бывает, что у в "дурку" после ваших конкурсов попадают. Довели учителей!
Коментувати