У МОН запевнили, що продовжать "походи" за дитячими садками

У Міносвіти повідомили, що "хрестовий похід" за повернення дошкільних навчальних закладів триває, а кількість дітей у дитячих садках упродовж трьох років збільшилася на 203 тисячі

У МОН запевнили, що продовжать "походи" за дитячими садками

Повідомлення такого змісту у вівторок оприлюднено прес-службою Міністерства освіти. У відомстві зазначають, що необхідність реакції викликана сюжетом телеканалу "Інтер", в якому йдеться про переповнені дитячі садки та зарахування дітей за хабарі.

У зв’язку цим, Міністерство освіти і науки інформує, що відомством постійно проводиться робота з розширення мережі дошкільних навчальних закладів.

"Триває "хрестовий похід" за повернення дошкільних навчальних закладів для їх використання за призначенням", - зазначають у Міносвіти.

У відомстві зазначили, що впродовж 2010-2012 років вдалося відновити діяльність 468, ввести в дію додатково 38 новобудов, відкрити у пристосованих приміщеннях 868 дошкільних навчальних закладів і додатково, у функціонуючих ДНЗ, відкрито 3649 груп.

Також, за повідомленням прес-служби відомства, організація освітнього процесу з дітьми 5-річного віку впроваджується шляхом розширення різних форм здобуття дітьми дошкільної освіти у групах з повним або короткотривалим режимом перебування в дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах, центрах розвитку, соціально-педагогічного патронату тощо.

"За оперативними даними з регіонів, діти старшого дошкільного віку охоплені дошкільною освітою на 99,9%", - запевняють у Міністерстві освіти.

"У період 2010-2012 років кількість дітей у дошкільних навчальних закладах збільшилася на 203,6 тис. дітей і станом на 1 січня 2013 року становила 1 млн. 417,5 тис. осіб", - зазначають у відомстві.

Окрім того, у Міністерстві освіти і науки нагадали, що відповідно до чинного законодавства примусове стягнення дошкільними навчальними закладами коштів з батьків для зарахування дитини до закладу неправомірне.

Сюжет надано podrobnosti.ua

Освіта.ua
26.03.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів