Міністра освіти Німеччини можуть позбавити наукового ступеня

Через підозри у плагіаті Дюссельдорфський університет розпочав процедуру анулювання наукового ступеня німецького міністра освіти Аннете Шаван

Міністра освіти Німеччини можуть позбавити наукового ступеня

Дюссельдорфський університет імені Генріха Гейне почав процедуру анулювання наукового ступеня міністра освіти і наукових досліджень Німеччини, представниці партії ХДС Аннетте Шаван.

Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на агентство dpa. Таким чином, вчена рада дослухалась рекомендації комісії з присудження вчених ступенів, яка провела попередню перевірку кандидатської дисертації Аннете Шаван на плагіат.

Вчена рада, що проводить процедуру анулювання ступеня, більшістю голосів висловилася за проведення процедури. Голова комісії професор Бруно Блекман підкреслив, що результат перевірки залишається відкритим. Наступне засідання ради відбудеться 5 лютого.

Дисертацію під назвою "Особистість і совість" політик захистила ще в 1980 році. Те, що 32 роки потому їй доводиться побоюватися за свій вчений ступінь, - результат роботи анонімної інтернет-спільноти VroniPlag, учасників якого в Німеччині прозвали "мисливцями за плагіатом".

Як відомо, в Німеччині через звинувачення в плагіаті, вчених ступенів вже позбулися вісім політиків.

Освіта.ua
23.01.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
А як перевірити на плагіатство нашого міністра, якщо його дисертацію ніхто не може знайти? І чому заглох скандал з плагіатом Литвина?