Заборгованість з виплати зарплати є незначною, - Мінсоцполітики

У Міністерстві соціальної політики заявили, що заборгованість з виплати зарплати бюджетникам є "технічною" та не перевищує 0,4%-1% від місячних сум виплат

Заборгованість з виплати зарплати є незначною, - Мінсоцполітики

"Станом на 1 листопада ц. р. заборгованість із заробітної плати працівникам бюджетних установ, що фінансуються із державного бюджету, мала місце лише в двох з 25 областей України, а саме: у Донецькій області у сумі 145,3 тис. грн. та у м. Києві у сумі 137,2 тис. гривень. Дані суми знаходяться в межах 0,1% від загальної суми виплати заробітних плат в цих регіонах", - повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

Також у відомстві повідомляють, що заборгованість із заробітної плати перед працівниками бюджетних установ, що фінансуються за рахунок місцевих бюджетів, мала місце у Харківській області у сумі 689,8 тис. грн. та у Чернігівській області у сумі 881,5 тис. гривень, що не перевищує, відповідно, 0,4% та 1% від виплат бюджетних зарплат в цих областях.

"Зазначена заборгованість має короткотерміновий "технічний" характер та погашатиметься протягом наступного місяця. Наявність такої заборгованості пояснюється в листопаді кредитними виплатами вищезазначених місцевих бюджетів", - йдеться у заяві прес-служби Міністерства соціальної політики.

Нагадаємо, минулого тижня у Профспілці працівників освіти і науки України повідомили, що для закриття фінансового року освіті не вистачає більше 5 мільярдів.

Згодом, пленум Профспілки працівників освіти і науки ухвалив звернення до прем’єр-міністра України з приводу ситуації, що склалася з фінансуванням освітньої галузі.

У профспілці підкреслили, що недостатність фінансового забезпечення освітньої галузі в 2012 році загрожує неможливістю здійснити виплату заробітної плати працівникам освіти більшості територій України в листопаді-грудні поточного року.

"За оперативними даними організаційних ланок Профспілки у переважній більшості територій додаткова потреба видатків на освіту у місцевих бюджетах становить близько 5,4 млрд грн., з них на заробітну плату - 2,4 млрд", - йдеться у зверненні пленуму освітньої профспілки до Азарова.

Освіта.ua
19.11.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Evgen
Лозова, Харківська обл.. Нічого не заплатили за жовтень, листопад уже закінчується, живіть люди добрі, як хочете!!!! Я розумію, що машину можна поставити в гаражі і не заправляти, а людина їсти хоче. То завтріками годували освітян, а тепер тупо мовчать, таке враження що нас не існує, або ми заважаємо їм "ПРАЦЮВАТИ"................
зпр
Запорожская обл нет аванса, заставляют брать 2 дня за свой счет без даты! Беспредел!
DR
Сьогодні київських вчителів неофіційно попередили, щоби надалі не розраховували на зарплати. Нема грошей.
Вчитель
Сьогодні нарешті розрахувалися за жовтень. Світловодськ
nijen
Львівщина. Отримали аванс за листопад
Ольга
Чернігівський район-не отримали зарплатню за жовтень!
Татьяна Демиденко
так, у Харківській області теж за жовтень ще 25% затримали. видавали подачками по 600 грн. а про листопад - і не питайте.
вчитель
м. Світловодськ Кіровоградська обл. За жовтень дали 25% і до сьогоднішнього дня за жовтень не розрахувалися. Їм хоч у очі ,,,, а вони кажуть "Божа роса"
Люся
ША, люди!!! Вам же сказали, что нет задолженности и что зарплату получили?? Значит, получили! А кто не верит, с тем отдельно разберутся!
Коментувати
вчитель
а нас на 4 дні за свій рахунок відправляють. І говорять, що все законно :)))
Sasha
Хоть бы не врали уже по поводу 2-х областей!!! Задолбали уже со своими постоянными задержками! Каждый месяц минимум на неделю задерживают. Кировоградская область.
Учитель
Для Sasha: Я тоже из Кировоградской области. Нам платят всё день в день: аванс 15, зарплату соответственно в конце месяца. Это у вас в районе " мудрят"!
Коментувати
Evgen
"НАРОДНІ" ізбранці, чомусь собі не встановили заробітну плату в границях 900-1200 грн., ось тоді б і не було б недостатку бюджетних грошей. Всімби хватило!!!
Greathope
Вчителі Київщини (сільська місцевість)теж ще не отримали зарплати за жовтень. Зате вибори пройшли!! Ось де наші зарплати!!
vchytel
Це в тих районах, які ВІДМОВИЛИСЬ голосувати за ПР?????? От цікаво, а наступні вибори (ті, що через пару років) ВЧИТЕЛІ КИЇВЩИНИ згадають ЯК їх лишали без засобів до пристойного життя? І чи не тому вчителі Київа залишились без зарплат допіру, що неправильно проголосували?
vchytel
Для Greathope: Відповідь ДО ВАС ТАМ трохи вище
новгород-сіверський
новгород-сіверський район чернігівщина проголосував за ПР і кого пхнули, а зарплатні за жовтень - дуля.
Коментувати
Здивований
Вчителі в Києві також ще не отримали зарплату. Чекають вже 3 тижні
Н,М,
А про Тернопільску обл. ані слова!!!Вже третій місяць вчиттелям Тернопільського району дають зарплату із запізненням,і кусочками по 300-500грн наче собаці кістку кидають,щоб не вмер з голоду. Обуренню немає меж!!!! І скільки ж терпітимемо!??
вчитель
в Івано - Франківській області не виплатили аванс
л
Обхохочешься, хотя бы раз в раде задержали зарплату
Обурена
Що значить "заборгованість" мала місце? У Чернігівський області досі не має зарплати за жовтень!!!
Прохожий
Раньше предприятия, задолжавшие зарплату сотрудникам, выплачивали ее по мере зарабатывания денег, теперь "задолженности нет" исключительно потому что под любыми предлогами эта самая зарплата урезается под любыми предлогами без всяких перспектив дальнейшего расчета. Вот и все "покращення"