Osvita.ua Новини Запитуйте та відповідайте на Освіта.ua
Запитуйте та відповідайте на Освіта.ua

На сайті Освіта.ua відкрито новий розділ «Ваші запитання», в якому кожен відвідувач може поставити запитання, що його цікавить, або надати відповідь на запитання інших користувачів

Запитуйте та відповідайте на Освіта.ua

Розділ «Ваші запитання» має сприяти обміну освітньої інформації між користувачами сайту.

У створеному розділі кожен зареєстрований відвідувач може поставити своє запитання та отримати відповідь від інших відвідувачів сайту або експертів Освіта.ua.

Також, кожен зареєстрований відвідувач сайту може відповідати на запитання інших користувачів.

На сьогодні в розділі введено загальні теми, що стосуються середньої та вищої освіти, а також питань освіти за кордоном. Надалі коло обговорюваних тем буде збільшуватися залежно від тематики нових запитань.

Якщо ви вирішили опублікувати власне запитання, вам буде запропоновано заповнити заголовок, що відображатиме суть запитання (5-10 слів) та детальний опис запитання (до 200 слів). При публікації запитання, намагайтесь надати якомога більше інформації про конкретну ситуацію та докладно описати суть запитання.

Якщо ви хочете надати відповідь на запитання іншого користувача, ви можете зробити це натиснувши посилання «Відповісти» під конкретним запитанням. Відповідайте тільки тоді, якщо ви впевнені у правильній відповіді. Також, до кожної відповіді можна додати посилання на першоджерело інформації.

За всі запитання та відповіді можна голосувати поставивши «+» чи «-», що змінює рейтинг конкретного користувача та збільшує довіру до його відповідей.

Також ви можете відправляти скарги адміністрації сайту на запитання та відповіді інших користувачів. Щоби зробити це, необхідно натиснути «X» у правому верхньому кутку конкретного запитання чи відповіді.

Для того щоби ставити запитання або відповідати на запитання інших користувачів, необхідно зареєструватися.

Посилання на розділ «Ваші запитання»: http://osvita.ua/questions/.

Розділ працює в тестовому режимі, якщо ви виявили помилку, будь ласка, повідомте на адресу office@osvita.ua.

Освіта.ua
02.11.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталия Кириченко
тест №1165 з укр. мови, відповідь Д правильна також

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!