У Міносвіти можуть забрати спортивні повноваження

Президент заявив, що готовий розглянути пропозиції щодо утворення окремого центрального органу виконавчої влади з питань фізкультури і спорту

У Міносвіти можуть забрати спортивні повноваження

Про це він сказав під час виступу на відкритті ІІІ Спортивного конгресу України. "Нам варто також разом подумати про утворення окремого центрального органу виконавчої влади з питань фізичної культури і спорту. Я готовий розглянути ці пропозиції", - зазначив Янукович.

"Розумію, що без вирішення організаційно-управлінських питань ситуацію важко зрушити з місця. Сфера фізичної культури і спорту достатньо розгалужена і має свою специфіку, яку важко порівняти з іншими", - сказав Янукович.

Він водночас закликав представників місцевої та центральної влади, органів місцевого самоврядування активізувати зусилля щодо забезпечення всіх умов для занять громадянами фізкультурою і спортом.

Особливої уваги, на переконання Президента, потребує підтримка розвитку дитячо-юнацьких спортивних шкіл, будівництво спортивних об’єктів тощо.

Як відомо, організаційна структура Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, в якій відомство існує сьогодні, була утворена у грудні 2010 року. Тоді з метою оптимізації системи центральних органів виконавчої влади та скорочення чисельності управлінського апарату було створено МОНмолодьспорту України.

Освіта.ua
18.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів