Ми повинні виховувати в дітях почуття патріотизму, - Азаров

Про це прем'єр заявив під час мітингу, присвяченого 70-річчю створення підпільної організації "Молода гвардія"

Ми повинні виховувати в дітях почуття патріотизму, - Азаров

"Ми повинні виховувати в нашій молоді, наших дітях почуття патріотизму, вчити їх поважати пам'ять, самовідданість та героїзм", - наголосив Азаров під час урочистостей.

При цьому він запевнив, що уряд зробить все, щоб нинішнє молоде покоління знало та пам'ятало про подвиг молодогвардійців.

"Майбутнє було, є і буде за доблесними людьми, такими як ті, що показали приклад героїзму і мужності у далекому 1942 році", - зазначив очільник Кабміну.

"Тому наш уряд і наша політична сила не шкодувала і не буде шкодувати ні коштів, ні сил для того, щоб на таких прикладах виховувати наших сучасників, нашу молодь, і закладати фундамент для нашого майбутнього. Це найважливіше наше історичне завдання", - підкреслив Азаров.

Освіта.ua
01.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
dxbntkm
"...щоб на таких прикладах виховувати наших сучасників, нашу молодь, і закладати фундамент для нашого майбутнього. Це найважливіше наше історичне завдання", - Пане Азаров, діти виховуються на сучасних прикладах, живуть у сучасному і віртуальному світі. Що вони там бачать...? Ніякий вчитель не зможе ім довести, що має бути "...самовідданість та героїзм" коли навколо ...
Директор
нема проблем. Почнем з Вас, пане Азаров, можна з депутатів, а краще з арйонного керівництва, де чим менше посада, тим більше "патріотизму" Виховувати будемо на прикладі ваших особистостей.