Китайсько-український інститут зварювання розробляє 6 спільних проектів

Спеціалісти України та Китайської Народної Республіки (КНР) з Китайсько-українського інституту зварювання імені Є.Патона наразі працюють над 6-ма спільними науково-дослідними проектами. Зокрема, йдеться про зварювання м'яких живих тканин та надзвукове плазмове напилення

Китайсько-український інститут зварювання розробляє 6 спільних проектів

Про це повідомив директор інституту Цю Сяньян під час зустрічі президента Національної академії наук України академіка Бориса Патона з делегацією провінції Гуандун (КНР), повідомляє прес-служба НАН України.

"Китайсько-український інститут зварювання ім. Патона створено на основі науково-технічної платформи, що є новою інноваційною формою міжнародної науково-технічної співпраці. На даний момент в Інституті зварювання українські та китайські спеціалісти працюють над шістьма спільними науково-дослідними проектами, які виконуються за підтримки Міністерства науки та техніки КНР та Народного Уряду провінції Гуандун", - розповів він.

За словами Сяньяна, для цього на технічній базі Гуандунського Генерального науково-дослідного інституту промислових технологій були збудовані приміщення дослідно-промислових лабораторій площею більше тисячі квадратних метрів. Зараз для комплектації цих лабораторій виготовляється та поставляється нове обладнання, зокрема, для зварювання м'яких живих тканин, контактного стикового зварювання оплавленням, неплавким електродом із застосуванням активуючих флюсів, а також для надзвукового плазмового напилення. Директор інституту також наголосив, що одночасно проводиться велика робота з розвитку співпраці Китайсько-українського інституту зварювання з промисловими підприємствами Китаю та підготовки до організації в КНР спільних виробництв зварювального обладнання та нових перспективних матеріалів.

У свою чергу, президент НАН України Борис Патон зазначив, що Академія успішно співпрацює з різними науковими організаціями, промисловими підприємствами та комерційними структурами Китайської Народної Республіки (КНР), і важливе місце в цьому співробітництві займає провінція Гуандун.

"Практичні кроки, що реалізуються в рамках спільного інституту, можна вважати достатньо успішними і такими, що відповідають не лише інтересам провінції Гуандун і Національної академії наук України, але й Китаю та України в цілому", - резюмував Патон.

Укрінформ
26.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів