В Україні готується законопроект про захист дітей від шкідливої інформації

Конкретний законопроект щодо захисту дітей від потенційно шкідливої інформації на українських телевізійних каналах має побачити світ вже цього року

В Україні готується законопроект про захист дітей від шкідливої інформації

Про це заявив Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко у п'ятницю під час засідання Міжвідомчої робочої групи з розробки та впровадження національної системи позначок для захисту дітей від інформації, що може шкодити їхньому здоров'ю та розвитку.

"Завдання, яке ми поставили перед собою саме у 2012 році - це вийти з конкретним законопроектом щодо захисту дітей від шкідливої інформації на телебаченні. Переконаний, ми маємо виконати це завдання, сформувати відповідний законопроект та внести його на розгляд Верховної Ради, при цьому не важливо - старого скликання чи вже нового", - сказав Павленко.

Він підкреслив, що Президент Віктор Янукович повністю підтримує діяльність робочої групи із захисту дітей від шкідливої інформації. Павленко зазначив, що напередодні глава держави підписав окреме доручення Кабміну та обласним державним адміністраціям, яке стосується поліпшення захисту прав та законних інтересів дітей, а також забезпечення і розв'язання нагальних гострих проблем, що мають місце у дитячому середовищі.

Він також повідомив, що частина пунктів доручення відображає завдання, які ставить перед собою робоча група, зокрема, вжиття заходів щодо сприяння створення і розповсюдження теле- і радіопрограм для дітей та молоді.

"Додатково Президент у своєму дорученні наголошує на необхідності поліпшення правоосвітньої та правовиховної роботи з дітьми з тим, аби підвищити рівень правових знань дітей, аби вони знали, які їх права та вміли ними користуватися. Це завдання як для органів освіти, так власне і для телевізійних і радіокомпаній, які діють на території України", - підсумував Павленко.

Нагадаємо, Міжвідомча робоча група з розробки та впровадження національної системи позначок для захисту дітей від інформації, що може шкодити їхньому здоров'ю і розвитку, була створена за рішенням Національної ради 8 лютого 2012 року. До її складу входить 41 фахівець телерадіоінформаційної сфери України - представники органів державної влади, науковці, керівники телерадіокомпаній, галузевих об'єднань, громадських інституцій та засобів масової інформації.

Укрінформ
31.08.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів