Osvita.ua Новини Міносвіти видало збірник матеріалів про свою діяльність у 2011 році
Міносвіти видало збірник матеріалів про свою діяльність у 2011 році

Міністерством освіти видано збірник інформаційно-аналітичних матеріалів про діяльність МОНмолодьспорту за 2011 рік - «2011 - рік освіти та інформаційного суспільства»

Міносвіти видало збірник матеріалів про свою діяльність у 2011 році

Як повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, у збірнику аналізується діяльність міністерства, його структурних підрозділів та організацій щодо розв’язання ключових проблем функціонування і розвитку національної системи освіти.

Акцент зроблено на пріоритетні напрями діяльності міністерства, визначені Програмою економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», направлені на підвищення якості та доступності освіти, активізацію інтеграційних процесів і пов’язаних з цим удосконалення структури підготовки і змісту освіти, розвиток наукових досліджень у вищій школі та підвищення їх конкурентоспроможності, впровадження нових економічних і управлінських механізмів і демократизацію освітньої галузі.

Збірник укладено за матеріалами структурних підрозділів та організацій міністерства за загальною редакцією міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника.

Ознайомитися з електронною версією збірника можна на сайті Міністерства освіти у рубриці «Реформа освіти».

Освіта.ua
21.06.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!