Osvita.ua Новини Сайт Міністерства освіти не роз’яснює політику у галузі, а дезорієнтує громадянина, - М.Азаров
Сайт Міністерства освіти не роз’яснює політику у галузі, а дезорієнтує громадянина, - М.Азаров

Прем’єр-міністр закликав міністра освіти проводити роботу з роз’яснення політики та перетворень у системі освіти

Сайт Міністерства освіти не роз’яснює політику у галузі, а дезорієнтує громадянина, - М.Азаров

Про це Микола Азаров сказав під час вступного слова, відкриваючи чергове засідання Кабінету Міністрів.

"Дуже багато проблем у нас виникає через те, що нас не чують або не розуміють, або відповідальні керівники взагалі відмовчуються чи взагалі роблять не те. А для того, щоб твої дії розуміли, є тільки один спосіб: постійно вести чесний діалог з нашими людьми", - зазначив прем’єр.

Він повідомив, що цю проблему обговорював з блогерами та авторами популярних інтернет-проектів.

"Чому саме з ними? Тому що цих людей ніхто не примушує активно аналізувати стан справ в різних сферах життєдіяльності, міркувати над долею країни, писати. У них є своя громадянська позиція. З такими людьми треба спілкуватись, навіть коли їх позиція не співпадає з твоєю", - підкреслив Азаров.

"Вони вважають, що головна проблема у відносинах влади і суспільства – це відсутність довіри", - зазначив М.Азаров.

Звертаючись до міністрів, прем’єр зазначив, що необхідно слухати людей, вступати в діалог, спілкуватися з усіма, хто вболіває за інтереси держави і людей.

"До речі, одна з перших тем – перетворення в системі освіти. Навіть достатньо підготовлені люди не можуть розібратися, які зміни пропонуються, в чому стратегічний задум реформ і до чого вони приведуть в житті кожної людини, у якої є діти, онуки. За оцінкою фахівців інтернет-проектів сайт Міністерства освіти не роз’яснює політику у галузі, а дезорієнтує громадянина, що хоче розібратися. І це в такому міністерстві - науки і знань!", - підкреслив Азаров.

"Звертайтесь, Дмитре Володимировичу, до фахівців у галузі комунікацій, просіть поради і допомоги, "вербуйте" однодумців чесною і переконливою позицією. Допоможіть вивільнити творчу енергію людей з активною життєвою позицією, яка зараз часто іде в протести, на конструктивну роботу”, - підкреслив прем’єр-міністр.

Він також зазначив, що це не вичерпне рішення проблеми, але серйозний елемент широкого суспільного діалогу.

"Тому що формальними звітами про засідання громадських рад і участю в політичних ток-шоу ми не збудуємо "міст солідарності" для перетворення країни. Як влучно сказав один блогер, довіра з’явиться тоді, коли людина послухає міністра по телевізору, відкриє вікно – і побачить, що насправді в житті це є", - заявив прем’єр-міністр України Микола Азаров.

Освіта.ua
05.10.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юрій - учитель
Стосовно політики міністерства - Гроші за "так" не платять, питання "За що ці люди отримують (не маленьку) зарплатню?!"
Сергій - директор школи с. Чорна Чемеровецького р-ну Хмельницької обл.
На якому етапі доставки до школи загубились підручники для 6 учнів 10 класу нашої школи? Яку відповідь давати справедливо обуреним батькам?!!!
Учитель
яке міністерство такий і сайт
вчитель
Ну, як все в останній час в освіті. Що нового - то все гірше. Новий сайт - просто безглуздий, набагато гірший, ніж раніше.
?!!!
Для вчитель: Підтримую повністю: інформація на сайті не оновлюється, а та що раніше була - кудись зникла. Архів ще за 2009 рік, а що було протягом 2-х років? напридумали структурних підрозділів. Поки знайдеш, поки зайдеш - а там дуля з маком. Яке міністерство такий і сайт(((
Коментувати
К-124
людина послухає міністра по телевізору, відкриє вікно – і побачить, що насправді в житті це є"-------------Послухали по телевізору міністра, який "зуб давав", що до 1 вересня всі підручники для 10-11 класів уже в школах лежать, відчинили вікно - знову набрехав!!
вчитель
Для К-124: Чи цій владі звикати брехати ?
Коментувати
Татьяна
Да еще недавно он был хотя бы внешне делового строгого вида, а сейчас похож на полочку в бабушкином серванте - старушечий цвет со старушечьей каемочкой - о каком будущем говорим, на сайт смотреть противно и читать его совсем не хочется!
kto-to
Для Татьяна: Согласна, причем не только вид стал намного хуже, но ориентироваться стало намного труднее(неудобно) Что касается оперативности, то сайт Освиты более полезен в работе, без него половины документов найти нельзя было бы
Коментувати
PR
А ведь действительно, самый говенный сайт - это сайт нашего министерства, пишу с маленькой, так как это быдло другого не заслуживает. Хотя теоретически должно быть наоборот, сайм министерства образования должен быть передовым, тогда глядтшь и учителя подтянуться. Но такое впечатление. что они отдельно взятое государство, а мы - отдельно взятое образование.
К-124
Для PR: Ну то, може, кошти, що було виділено на оновлення сайту, на креатив, на "фахівців у галузі комунікацій" теє... трохи не туди потрапили? Як казав Аркадій Райкін, "две на ум пошло" :) У сенсі на оборудки на кшталт пріснопам'ятних підсумкових контрольних робіт? ;)
Може
Для К-124: Може. А сайт робили якість студенти-першокурсники за їжу=)
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!