Сайт Міністерства освіти не роз’яснює політику у галузі, а дезорієнтує громадянина, - М.Азаров

Прем’єр-міністр закликав міністра освіти проводити роботу з роз’яснення політики та перетворень у системі освіти

Сайт Міністерства освіти не роз’яснює політику у галузі, а дезорієнтує громадянина, - М.Азаров

Про це Микола Азаров сказав під час вступного слова, відкриваючи чергове засідання Кабінету Міністрів.

"Дуже багато проблем у нас виникає через те, що нас не чують або не розуміють, або відповідальні керівники взагалі відмовчуються чи взагалі роблять не те. А для того, щоб твої дії розуміли, є тільки один спосіб: постійно вести чесний діалог з нашими людьми", - зазначив прем’єр.

Він повідомив, що цю проблему обговорював з блогерами та авторами популярних інтернет-проектів.

"Чому саме з ними? Тому що цих людей ніхто не примушує активно аналізувати стан справ в різних сферах життєдіяльності, міркувати над долею країни, писати. У них є своя громадянська позиція. З такими людьми треба спілкуватись, навіть коли їх позиція не співпадає з твоєю", - підкреслив Азаров.

"Вони вважають, що головна проблема у відносинах влади і суспільства – це відсутність довіри", - зазначив М.Азаров.

Звертаючись до міністрів, прем’єр зазначив, що необхідно слухати людей, вступати в діалог, спілкуватися з усіма, хто вболіває за інтереси держави і людей.

"До речі, одна з перших тем – перетворення в системі освіти. Навіть достатньо підготовлені люди не можуть розібратися, які зміни пропонуються, в чому стратегічний задум реформ і до чого вони приведуть в житті кожної людини, у якої є діти, онуки. За оцінкою фахівців інтернет-проектів сайт Міністерства освіти не роз’яснює політику у галузі, а дезорієнтує громадянина, що хоче розібратися. І це в такому міністерстві - науки і знань!", - підкреслив Азаров.

"Звертайтесь, Дмитре Володимировичу, до фахівців у галузі комунікацій, просіть поради і допомоги, "вербуйте" однодумців чесною і переконливою позицією. Допоможіть вивільнити творчу енергію людей з активною життєвою позицією, яка зараз часто іде в протести, на конструктивну роботу”, - підкреслив прем’єр-міністр.

Він також зазначив, що це не вичерпне рішення проблеми, але серйозний елемент широкого суспільного діалогу.

"Тому що формальними звітами про засідання громадських рад і участю в політичних ток-шоу ми не збудуємо "міст солідарності" для перетворення країни. Як влучно сказав один блогер, довіра з’явиться тоді, коли людина послухає міністра по телевізору, відкриє вікно – і побачить, що насправді в житті це є", - заявив прем’єр-міністр України Микола Азаров.

Освіта.ua
05.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юрій - учитель
Стосовно політики міністерства - Гроші за "так" не платять, питання "За що ці люди отримують (не маленьку) зарплатню?!"
Сергій - директор школи с. Чорна Чемеровецького р-ну Хмельницької обл.
На якому етапі доставки до школи загубились підручники для 6 учнів 10 класу нашої школи? Яку відповідь давати справедливо обуреним батькам?!!!
Учитель
яке міністерство такий і сайт
вчитель
Ну, як все в останній час в освіті. Що нового - то все гірше. Новий сайт - просто безглуздий, набагато гірший, ніж раніше.
?!!!
Для вчитель: Підтримую повністю: інформація на сайті не оновлюється, а та що раніше була - кудись зникла. Архів ще за 2009 рік, а що було протягом 2-х років? напридумали структурних підрозділів. Поки знайдеш, поки зайдеш - а там дуля з маком. Яке міністерство такий і сайт(((
Коментувати
К-124
людина послухає міністра по телевізору, відкриє вікно – і побачить, що насправді в житті це є"-------------Послухали по телевізору міністра, який "зуб давав", що до 1 вересня всі підручники для 10-11 класів уже в школах лежать, відчинили вікно - знову набрехав!!
вчитель
Для К-124: Чи цій владі звикати брехати ?
Коментувати
Татьяна
Да еще недавно он был хотя бы внешне делового строгого вида, а сейчас похож на полочку в бабушкином серванте - старушечий цвет со старушечьей каемочкой - о каком будущем говорим, на сайт смотреть противно и читать его совсем не хочется!
kto-to
Для Татьяна: Согласна, причем не только вид стал намного хуже, но ориентироваться стало намного труднее(неудобно) Что касается оперативности, то сайт Освиты более полезен в работе, без него половины документов найти нельзя было бы
Коментувати
PR
А ведь действительно, самый говенный сайт - это сайт нашего министерства, пишу с маленькой, так как это быдло другого не заслуживает. Хотя теоретически должно быть наоборот, сайм министерства образования должен быть передовым, тогда глядтшь и учителя подтянуться. Но такое впечатление. что они отдельно взятое государство, а мы - отдельно взятое образование.
К-124
Для PR: Ну то, може, кошти, що було виділено на оновлення сайту, на креатив, на "фахівців у галузі комунікацій" теє... трохи не туди потрапили? Як казав Аркадій Райкін, "две на ум пошло" :) У сенсі на оборудки на кшталт пріснопам'ятних підсумкових контрольних робіт? ;)
Може
Для К-124: Може. А сайт робили якість студенти-першокурсники за їжу=)
Коментувати