Osvita.ua Новини Стипендії студентів зростуть на 7,9%, а педагогам доплачуватимуть 20% надбавки, - Мінфін
Стипендії студентів зростуть на 7,9%, а педагогам доплачуватимуть 20% надбавки, - Мінфін

Міністерством фінансів України оприлюднено деякі показники видатків на освіту і науку, що закладені в проекті державного бюджету на 2012 рік

Стипендії студентів зростуть на 7,9%, а педагогам доплачуватимуть 20% надбавки, - Мінфін

За повідомленням Міністерства фінансів України, у наступному році розміри стипендій для учнів профтехучилищ та вищих навчальних закладів зростуть на 7,9%, а для студентів вузів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на повному державному утриманні стипендії підвищать на 10,6%.

В Мінфіні також зазначили, що для виплати надбавки в розмірі 20 відсотків посадового окладу, яка постановою КМУ №373 поширена на всі категорії педагогічних працівників, видатки у 2012 році збільшено на 1,2 млрд. гривень.

У наступному році держава також планує витратити 233,2 млн. грн., на видання підручників, що практично в два рази більше порівняно з обсягами 2011 року, зазначили в Мінфіні.

Ці кошти будуть спрямовані на видання підручників для учнів 1 класів, на перевидання підручників для учнів 5-х класів, а також на забезпечення навчальною літературою учнів спеціальних навчальних закладів та учнів професійно-технічних училищ.

Також, у проекті бюджету на 2012 рік на придбання шкільних автобусів для перевезення дітей, що проживають у сільській місцевості, передбачені видатки в обсязі 352 млн. грн.

Як зазначили в міністерстві фінансів, ця сума перевищує обсяги 2011 року майже в п’ять разів та надасть можливість придбати 1000 шкільних автобусів (в 2011 році придбано 209 шкільних автобусів).

Також проектом державного бюджету передбачено збільшення обсягів видатків на виплату соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях.

Держава планує спрямувати 5,7 млрд. грн., на реалізацію низки державних науково-технічних програм.

"Підтримка освіти і науки є важливим завданням Уряду для реалізації соціальних та науково-технічних програм", - повідомили в Міністерстві фінансів України.

Необхідно зазначити, що міністр освіти Дмитро Табачник, коментуючи основні фінансові показники освітньої галузі, що передбачені проектом бюджету України на 2012 рік, зокрема зазначив: "Я бюджетом задоволений... Проект Державного бюджету для освіти на 2012 рік непоганий. Звичайно, хотілося б більшого. Якщо говорити про основні параметри, то бюджет збільшено", - повідомив міністр.

Освіта.ua
28.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
У нас ця 20% надбавка не виплачується. Ура! И спасибо жителям....

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!