Osvita.ua Новини Проектом Держбюджету-2012 передбачено значне підвищення оплати праці, - М. Азаров
Проектом Держбюджету-2012 передбачено значне підвищення оплати праці, - М. Азаров

Про це під час засідання Кабінету Міністрів повідомив прем’єр-міністр України Микола Азаров

Проектом Держбюджету-2012 передбачено значне підвищення оплати праці, - М. Азаров

За його словами, середньорічний розмір посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС збільшиться на чверть (на 25,5%).

"Проектом Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" передбачено подальше поетапне збільшення розмірів мінімальної заробітної плати а також значне підвищення оплати праці в сферах, які визначають якість життя суспільства", - зазначив Азаров.

Він повідомив, що середня заробітна плата завідувача дошкільного навчального закладу у 2012 році проти 2011 року зросте на 847 гривень, або на 35%, а вчителя вищої категорії загальноосвітнього навчального закладу - на 614 гривень, або на 25%.

Прем’єр також зауважив, що у 2012 році, на 1,2 млрд. грн буде збільшено видатки бюджету на виплати всім педагогічним працівникам надбавки в розмірі 20% посадового окладу.

"До того ж наступного року ми збудуємо десятки нових шкіл", - підкреслив Азаров.

Освіта.ua
14.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віктор
Я вчитель вищої категорії. Сьогодні отримав роздруківку зарплати за січень 2012.Оклад збільшився з 1492 до 1639 грн. З усіма надбавками: години, стаж, класне керівництво, зав кабінетом на руки 2600. Побажання для уряду всановити 1 розряд тарифної сітки на рівні мінімальної зарплати. Тоді буде відчутне підняття.
Інна
Нам сьогодні повідомили, що з 1 січня 2012 року всі надбавки та доплати за к.е.н та доцента виплачувати не будуть - бюджетом передбачено тільки голі ставки і все. І для чого було все це навчання у аспірантурі, митарства? Для того щоб отримувати заробітну плату у 1500 грн. За країну - стидно, а себе і таких як я - шкода.
Наталья
А нам індексації і не платили з минулого року, а перед днем вчителя замість зарплати на картках отримали облизня, держ казначейство заблокувало рахунки!!!!
Валентина Олександрівна
Здається, ми вже наїлися доплат, підвищень: з 1 липня, з 1 вересня. А перед тим ми,у Великоновосілківському районі, отримали по 10 грн преміальних, перед Новим роком. Опустили, дальше нікуди. До Дня вчителя ніколи не дають й копійки, а сусіди отримують. Це ж Президентські гроші, а не з місцевого бюджету. Надоїло це безпросвіття.
валентина
Люди! Так вам підкинули 20% чи ні? ми й не бачили.
наталія
Для валентина: :20% підкинули, а індексації замість 300 грн. залишили 16 грн
Коментувати
мила
откуда 25%? с какого оклада они считают? с сентября ставка 1359. и где 614гривен7 получается больше. и тут накалывают.
Володимир
Здесь не подискутируешь. Мои коменты удалили. Я понимаю - сайт то министерский. Заходите на Планета-Образование. Создадим полощадку для дискусий там.
Світлана
За його словами... - отож бо: все просто слова
методист
Підвищили, додали 20%.... Цікаво, що додали із нашого фонду заробітної плати. Тобто потрібно забути про грошові винагороди, преміальні, матеріальну допомогу... :( Так і дбає про нас наше керівництво. ЩОБ ВОНИ ТАК ЖИЛИ І НА ТАКУ ЗАРПЛАТУ!!!
Володимир
Отвечаю молодым специалистам: вы же знали в какой отрасли будете работать и какие здесь условия и зарплаты. Какие сейчас вопросы?
Наталя
Для Володимир: З вашої відповіді можна зробити висновок, що країні вчителі не треба!!!! (Ще є питання?!?)
Елена
Для Володимир: Так может будем бесплатно работать? Когда начинаешь работать в школе и понимаешь сколько сил, нервов, материальных затрат требуется, чтобы качественно учить детей, а после этого получаешь жалование, то руки опускаются...
Коментувати
Вчитель
Нехай собі підвищують зарплату такими темпами, як вчителям, то тоді точно Україна моментом стала дійсно процвітаючою і багатою державою,і жити стало краще б вже й сьогодні. Чи не так?
SERGEYs
Все це цікаво. Але чому завжди приводять приклади заробітної плати директорів, завідуючих, вчителів з вищою категорією, а не молодих вчителів, які мають категорію спеціаліст і ще не атестувалися або атестувалися один раз? Знову підвищать на 10 грн.....
Вчитель
"До того ж наступного року ми збудуємо десятки нових шкіл", - підкреслив Азаров. Запитання до Азаров:" Для чого будувати нові школи, якщо ви закриваєте і реорганізуєте конкретні школи навіть у містах, посилаючись на зменшення кількості дітей. Не перестаю дивуватися нашому керівництву. Краще промовчіть, ніж дивувати простий люд своїми ідіотсько-маразматичними висловами і думками вслух. Ну а що стосується їхніх "підвищень", то нехай собі підвищують зарплати на стільки як вчителям. різниця між останнім підвищенням (01.07.2011) і нинішнім (01.09.2011) для молодого спеціаліста, який працює по 9 т.р. становить рівно 10 грн. І це за два місяці!!!! А якими темпами ростуть ціни на все???
Учитель
Министр обещает, а на местах чудят!!! По-своему трактуют положение об аттестации, и учителя, особенно в сельской местности, которые преподают несколько предметов, имея высшую категорию - заслуженно заработанную в 2010 году, вдруг начинают получать только за один предмет по тарифам высшей категории, а остальные два-четыре предмета как специалист. Не говоря уже о доплатах за кабинет, компьютеры и за положенное деление на группы в компьютерном классе. Поэтому про надбавки в 20 процентов смешно слушать
Наталя
Для Учитель: Нет, ну почему же смешно?!? 20 грн добавили - 200 забрали ;)
Маргарита
Для Учитель: Это точно. На местах творят, что кому вздумается. Нам сегодня сообщили, что за кабинет платить не будут. Толково объяснить причину отмены оплаты никто не может. Одна отговорка "нет денег в бюджете". Обрезали всё что можно, ни факультативов, ни часов с вариативной части - НИЧЕГО. Учебников для 11 класса нет. А нам всё обещают и обещают....
Я
Для Учитель: Зайдіть по ссилці- там лист, як повинні платити вчителямhttp://profspilka.kiev.ua/engine/download.php?id=135
Коментувати
VV
Интересное обещание …
Елена
Слова министра Азарова полностью противоречат тому, что происходит на местах. Под лозунгом оптимизации, объявленном правительством, местная власть усиленно создает экономию. Сокращает и закрывает все, даже если это противоречит законодательству: классы, ставки, а где вообще закрываем школу или приостанавливаем ее деятельность. Зачем нам строить школы, если мы те школы, которые есть оптимизируем быстрыми и стремительными темпами ? Без слез на то как разрушается из-за такой политики система образования на местах не расскажешь.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!