Osvita.ua Новини КНУ ім. Шевченко – найпопулярніший вуз серед абітурієнтів-відмінників
КНУ ім. Шевченко – найпопулярніший вуз серед абітурієнтів-відмінників

Громадянська мережа "Опора" визначила п’ять найбільш популярних вузів серед абітурієнтів, які отримали найвищий бал на ЗНО

КНУ ім. Шевченко – найпопулярніший вуз серед абітурієнтів-відмінників

Про це розповіла голова правління Громадянської мережі "Опора" Ольга Айвазовська. За її словами, на першому місці за популярністю серед абітурієнтів, які отримали 200 балів з різних предметів по зовнішньому незалежному оцінюванню (ЗНО), посідає Київський національний університет ім. Тараса Шевченка (КНУ), куди подано 644 заяви.

Ольга Айвазовська зазначила, що на другому місці в цьому рейтингу – Національний університет "Києво-Могилянська академія" (НаУКМА), до якого подали 512 заяв.

На третьому місці - Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" (КПІ) з 381 заявою.

Четверте місце посів Львівський національний університет ім. І. Франка (ЛНУ), куди талановиті абітурієнти подали 357 заяв, а п’яте - Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана (КНЕУ) з 252 заявами.

УНІАН
11.08.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ХЛОПЕЦЬ ІЗ СЕЛА
Не головне який людина закінчила ВУЗ,головне які вона там отримала знання! Взагалі в Києві дуже "розпещені" учні. У них в голові : секс,табак,алкоголь.. .Не головне який людина закінчила ВУЗ,головне які вона там отримала знання! Взагалі в Києві дуже "розпещені" учні. У них в голові : секс,табак,алкоголь.. .
Остап
Для ХЛОПЕЦЬ ІЗ СЕЛА: Пора давно зрозуміти що головне не те, що ти знаєш, а те кого ти знаєш. От що "розпещені" учні з Києва добре знають тому й займають з часом відповідні посади. :)
Коментувати
nezrozumiliy
Бережіться! Ректор Каразіна хоче подати пропозицію міністерству освіті,щоб подавали не 15 заяв,а одну
EZzee
Для nezrozumiliy: І чим це погано?
nezrozumiliy
Для EZzee: А тим,що в абітурієнтів буде менше вибір куди вступити
EZzee
Для nezrozumiliy: Неочікувана відповідь) Так я і питав чим же погано, якщо людина буде подавати туди, куди реально оцінює поступити і куди, із цього вибору, хоче найбільше.
Коментувати
EZzee
Ніяк не можу зрозуміти, як абітурієнти вибирають ВУЗ, у який "вони хочуть поступити", спитай кого завгодно чому, і почуєш тишу або фрази "він найкращий" чи ще якусь загальну маячню. Провчився рік у Шевченка і так і не побачив чим же там краще, ніж в інших ВУЗах. Як повсюду всі пють, курять і нічого не вчать, а їдуть на халяві - так і тут.
Светла
Для EZzee: Для того, щоб побачити, чим там краще, треба порівняти. У скількох ВНЗ Ви провчилися до КНУ?
zoooom.ua@bigmir.net
Для EZzee: Або ж після закінчення зрозумієш...Після Шевченка швидше візьмуть на роботу ,аніж після якогось музично-тракторного з футбольним уклоном
Тина
Для zoooom.ua@bigmir.net: Да, после Шевченка может, но это при условии если ТЫ можешь что-то предложить. А бывает тубое,обдолбоное БЫДЛО после Шевченка ничему там не научиЛОСЬ, и вообще забыло что учиЛО в школе! Ну,да зато Шевченка......там, где взятки просят в евро....
Коментувати
Яся
Цікаво, а чому такий популярний серед абітурієнтів КНУ не зміг набрати обсяги держзамовлення навіть за третьою хвилею і тупо зараховував у лави студентів всіх, чиї оригінали знаходились у приймальних комісіях? Да, у жоден київський вуз не пройшли, зате вступили до Шевченка.
nezrozumiliy
Для Яся: Не знаю
Светла
Для Яся: Працівники приймальної комісії КНУ чітко дотримувалися правил вступу, тому вийшло так, що певні абітурієнти пройшли у 4 хвилю. А їх оригінали вже були в універі, тому що з комісії обдзвонювали всіх вступників по черзі й тих, хто відмовлявся, викреслювали. Тобто бачили реальну картину і пропонували тим, хто точно проходить, приносити оригінали. В цілому, вступна компанія КНУ була найбільш законна й прозора. І прохідний бал там не нижчий, ніж в інших внз. А міг би бути ще вищим, якби їх конкуренти теж грали законно.
Євген
Для Яся: . Це все від умов вступу. Цього року можно було подати 15 заяв. Нехай в середньому люди подавали десь по 6 заяв. Навіть тоді виходить, що поступають лише по кожній шостій заяві. Ось і виходить, що з кожної хвилі дуже невелика кількість учнів дійсно поступають. І це не вина ВУЗу. Така в нас система. З одного боку плюси , з іншого - мінуси. Інакше ніяк=)
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!