Президент попередив міністра освіти про можливу відставку

Віктор Янукович під час проведення Ради регіонів звернув увагу на низьку якість роботи гуманітарного блоку уряду, зокрема Міністерства освіти і науки та Державної служби молоді та спорту

Президент попередив міністра освіти про можливу відставку

Про це глава держави сказав під час засідання Ради регіонів, що відбулося в Ялті, повідомляє УНІАН.

"Хочу попередити пана Табачника разом із Сафіулліним: якщо ви будете проводити таку політику, яка сьогодні не єднає молодь, а змушує виходити на вулиці з різними гаслами, ви закінчите тим, чим закінчили ваші попередники на минулому засіданні уряду".

"Це дуже швидко закінчиться", - підкреслив Президент. За його словами, міністр освіти і науки та голова Державної служби молоді і спорту не проводять гуманітарну політику, зазначивши, що цій напрям роботи вкрай неефективним.

"Ви сидите, склали руки і дивитесь, чим все це закінчиться, не займаєтесь взагалі гуманітарною політикою, вихованням молоді, не робите просвітницьких програм", - сказав Президент, звертаючись до міністра освіти та голови Держслужби молоді та спорту.

Освіта.ua
03.06.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
А як вирішується питання з підручниками на 2011-2012 навчальний рік? В нашій бібліотеці повідомили, що їх не замовляли, бо заявки не приймали. Одинадцятикласникам видадуть електронні підручники?
Олександр
табачника треба нагородити орденом гєрой совєтського союза
Ivan
Якщо говорять - не знімуть! Бояться. Не ними ставлений,не ними буде знятий!
К-124
З'їсти -то наш Президент Табачнега з'їсть, так хто ж йому дасть :) Не він його ставив, не йому й знімати. Москва своїх строїтєлєй русскаго міра не выдаёт!
DR
Для К-124: Так дійсно, Кирил його покровитель... сумно.
Коментувати
Читач
При цій владі говорять одне, а роблять інше...
P.V.
Для Читач: А при якій було інакше?
Коментувати
Ольга.
І що, таке навіть може бути? Слабо віриться. Лише за "Підсумкові контрольні роботи" його слід було послати "город копати", а не освітою керувати.
Олька
Давно пора!!!