Osvita.ua Новини Україна та Франція співпрацюватимуть у культурній та освітній галузі
Україна та Франція співпрацюватимуть у культурній та освітній галузі

Міністр культури України Михайло Кулиняк та міністр культури Франції Фредерик Міттеран підписали угоду між урядами країн про співпрацю у культурній та освітній галузі

Україна та Франція співпрацюватимуть у культурній та освітній галузі

Метою угоди, підписаної під час роботи 64-го Міжнародного Канського кінофестивалю є поновлення та посилення взаємовідносин у сфері кіновиробництва між Україною та Францією, примноження спільного спадку у фільмовиробництві.

Крім того, угода передбачає сприяння фаховому навчанню суб’єктів кінематографії.

Сторони погодилися проводити постійні консультації з приводу застосування необхідних заходів для розвитку початкової освіти та покращення постійного росту фахової майстерності авторів та спеціалістів кінематографічної галузі.

Уповноважені органи двох сторін мають сприяти підписанню угод та конвенцій між закладами освіти та іншими установами, які проводять початкову освіту або підвищення кваліфікації в галузі кінематографії, в рамках яких передбачається проводити обмін студентами.

Україно-французький документ підписано згідно з положеннями Конвенції ЮНЕСКО про охорону та заохочення розмаїття форм культурного самовираження та з урахуванням положень Європейської конвенції про спільне кінематографічне виробництво.

Освіта.ua
19.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!