В Україні розпочався Фестиваль науки

Президент Національної академії наук України Борис Патон відкрив сьогодні у Києві Всеукраїнський фестиваль науки

В Україні розпочався Фестиваль науки

Як розповів перед відкриттям віце-президент НАН України Антон Наумовець, це вже п’ятий фестиваль і цього разу Національна академія наук України та інші організатори, серед яких зокрема й Міністерство освіти і науки, молоді та спорту, проводять його у партнерстві з посольством Франції в Україні.

"Чому взагалі Національна академія наук 5 років тому розпочала проведення цього фестивалю? Тому що всі ми відчуваємо, що наука в Україні поки що не займає того місця у суспільстві, яке вона займає у передових державах", – додав Антон Наумовець.

Згідно з програмою, в рамках Всеукраїнського фестивалю науки заплановано провести більше тисячі заходів не лише у Києві, але й в усіх обласних центрах, а також у кількох районних центрах.

З лекціями виступлять, зокрема, український фізик Сергій Шарапов, французькі хімік Арман Лат та біофізик Крістоф Лавель, німецький політолог Андреас Умланд.

Також з ініціативи посольства Франції у восьми обласних центрах України відбудуться виставки "Марі Кюрі (1867-1934)" та "Все це хімія", а також кінопокази. Фестиваль триватиме до 21 травня.

Радио свобода
19.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів