Азаров обіцяє бюджетним працівникам "серйозне" збільшення заробітної плати

Заробітна плата в бюджетній сфері протягом 2011 року зросте приблизно на 200 гривень на місяць

Азаров обіцяє бюджетним працівникам "серйозне" збільшення заробітної плати

Про це заявив прем'єр Микола Азаров в ефірі 5 каналу, повідомляє Українська правда.

Як відомо, раніше Кабінет Міністрів ухвалив рішення про підвищення рівня оплати праці працівників бюджетної сфери.

"Ми такі підвищення проведемо з 1 липня, 1 жовтня та 1 грудня. Загалом зарплата в бюджетній сфері зросте приблизно на 200 гривень на місяць", - зазначив прем’єр.

"Це дуже серйозне підвищення", - уточнив Азаров.

Як повідомлялося раніше, прийняте урядом рішення змусило освітянську профспілку відмовитися від планів проведення акцій протесту працівників освітньої галузі, що були заплановані на 17 та 18 травня.

Зокрема, в ЦК Профспілки працівників освіти і науки зазначили, що з 1 липня 2011 року позачергово буде збільшено посадовий оклад працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної сітки до розміру 635 грн (зараз 625 грн – ред.).

Прийнятою постановою також передбачено поетапне підвищення величини першого тарифного розряду ЄТС з 1 вересня, 1 жовтня та 1 грудня 2011 року до розмірів 641 грн., 660 грн. та 704 грн відповідно.

Освіта.ua
13.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
PR
Это не поток сознания. Это диагноз - учитель-пенсионер.(мне так кажется).
ккк
если бы вы заботились о всем государстве то пенсионерам пенсии то дороги то гречка то бензин везде не уследишь на все не хватает что 10 гр не деньги не правда а вообще приятно что о нас не забываю ведь москва не сразу строилась запланировали разве это мало давайте заниматься своими непосредственными обязанностями будем толерантными сколько у вас агрессии может вы не правильно работаете вот и устали остановитесь не обвиняйте ни кого нам и так в принципе не плохо
Маша
Для ккк: Это поток сознания?
?!!!
Для ккк: Як правильно прочитати Ваш нік? Він відповідає Вашим думкам і вчинкам?
вчителька
Для ккк: Ну Ви справжня кака...І Вам "нє плохо". Що ж, вітаю. Каці завжди "харашо".
Коментувати
Марина
Хай би спробували за такі гроші прожити самі! Цікаво боло б на це подивитися......
Алла
Эти символические повышения раз в три месяца нужны только для того чтобы не платить индексацию в гораздо больших размерах.
Sana
Відмовилися від проведення акцій протесту Люди, неужели десятью гривнами нам снова закроют рот? На хрена нам тогда эта профспілка????
"вчителька"
Таке "серйозне" підвищення, що аж страшно - чи знайдемо ми , куди такі "мільйони" витратити. Від можливості так "серйозно" розбагатіти аж голова паморочиться! І не соромно оголошувати на всю країну про зростання посадових окладів на 10 грн!!! Або взагалі б мовчали, або краще навіть і не підвищували б!
222
Для 25: Ну ЗАЧЕМ аж ТАК! Сами же выбирали!
YA
ВСЁ ЗАКОНОМЕРНО!