Міністр освіти та 30 тисяч педагогічних колективів вийдуть "наводити красу" на подвір’ях навчальних закладів

16 квітня навчальні заклади країни, в рамках проведення всеукраїнської акції "За чисте довкілля", мають провести суботник з благоустрою власних територій

Міністр освіти та 30 тисяч педагогічних колективів вийдуть "наводити красу" на подвір’ях навчальних закладів

За дорученням Міністерства освіти і науки регіональні управління освіти проведуть благоустрій територій навчальних закладів із залученням учнівської молоді.

Проведення всеукраїнського суботника відбудеться на виконання розпорядження уряду в рамках проведення всеукраїнської акції з благоустрою "За чисте довкілля". Метою проведення акції є належна підготовка до Великодніх і травневих свят.

За задумом ініціаторів, проведення акції з благоустрою територій сприятиме набуттю дітьми та молоддю трудового досвіду, формуванню навичок самообслуговування, прищеплюватиме шанобливе ставлення до праці та навколишнього середовища, а також забезпечить санітарно-гігієнічний та естетичний стан територій навчальних закладів.

У заяві, поширеній прес-службою МОНмолодьспорт, зазначається, що "завдяки нескладним підрахункам: додавання кількості дитячих садочків, шкіл, професійно-технічних та вищих навчальних закладів, зрозуміло, що приблизно 30 тисяч педагогічних колективів вийдуть "наводити красу" на власних подвір’ях".

Крім того, у відомстві зазначили, що Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник особисто долучиться до благоустрою території одного зі столичних вищих навчальних закладів.

"У мене великий вибір, і я обов’язково 16 квітня десь буду зі студентським колективом одного з київських університетів", - повідомив міністр.

Також регіональні управління освіти і науки до 20 квітня мають відзвітувати міністерству про проведення всеукраїнського суботника у дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах.

Освіта.ua
15.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
http://www.dt.ua/articles/792
1. Кто такие учителя? - Твари дрожащие или право имеют. 2. Как организовано профсоюзное движение? 3.На что и куда тратяться профсоюзные отчисления? 4. Как избирают учителя своих профсоюзных лидеров? 5. Сколько акций в защиту своих прав организовали учителя? 6.В каких общественных организациях состоят учителя? 7.Заслуживают ли рабы достойного отношения как со стороны власти, так и родителей, и можна ли рабов допускать к педагогической деятельности вообще? 8. Раз упоминают западные стандарты то там живут лучше не из за того что больше работают, а из за того, что чаще бастуют. Никакой добрый царь ни Кремень ни Табачник ни другой "Ваня и Петя" не сделает Вашу жизнь или рабочие условия лучшими-Спасение утопающих как известно дело рук самих.Становитесь гражданами и всё будет нормально.
Елена
Интересно, читают ли эти коментарии чинуши из мин образования? Им там не икается? Я конечно понимаю, что им на наше учительское мнение на... , мы для них пустое место, но всё же. Вышли на митинг - вот вам масштабное сокращение на следующий год, что б не "гавкали". Ещё и бесплатно поработайте (причём это уже традиция). А тот дебилизм, который они систематически внедряют в систему образования, уже давно у нас, учителей, вызывает только желание покрутить указательным пальцем у виска. И эти люди управляют системой образования у нас в стране.
Вечный субботчик
Может субботник и хорошо, но у нас в Керчи субботники по 3 раза на неделе. Уже задолбались в ущерб учебному процессу работать на улицах города, а не только на школьной территории. Может министерство заинтересуется такой "доброй традицией? Так что коллеги вам еще очень везет...
Tatjana
А в нас побалакали, підходили то до одного, то до іншого. Прогрес!!! ніхто не зголосився. А ПЕРЕД СВЯТАМИ (після зими)прибрали ще минулого тижня.
Антон
Вот так вот!!! Завтра Табачнику вручат надувное бревно, кепку и красный бантик на пиджак, и пойдет он по Крещатику с "бревном" на плече, как дедушка Ленин в свое время ;)
?!!!
От біда! Табачник жене на суботник, Азаров - на город. Кого слухати?(((
Суботник-толока
За панщини толока застосовувалася як додаткова робоча повинність кріпаків.
Суботник-толока
Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.Перейти до: навігація, пошук Толо́ка — українська звичаєва форма селянської взаємодопомоги. Толока є давнім українським звичаєм. Її організовували на селі для виконання термінових робіт, що вимагали значної кількості осіб: збирання врожаю, вирубування лісу, спорудження будинків, спільний випас худоби тощо. Іноді толоку використовували для проведення громадських робіт (будування церков, шкіл, читалень, доріг тощо). У толоці односельчани брали участь, тобто працювали толокою (спільно, разом), добровільно й задарма, не потребуючи плати за свою працю. Зазвичай особа, на користь якої працювали, частувала робітників. Також звичною справою було звершення толоки народним гулянням — танцями і співами. За панщини толока застосовувалася як додаткова робоча повинність...
Суботник-толока
В нас ця совдепівська традиція називається гарним словом толока, але суботнік з Ленінським брєвном є суботником, як його не називайТут колишній міністр Кремінь розказував про модернізацію і т.д і т.п європейський шлях розвитку освіти.От мені цікаво, як поєднати євроінтеграцію з совковим суботником.Спілкуючись з вчителями з Канади можу стверджувати, що вони не ДОГАНЯЮТЬ, як можна вчителів заставити взяти добровільно-примусову участь в суботніку-толоці, де вчителі з щасливими обличчями мають зробити роботу двірників та комунальників,Тупаки ці канадці.Особливий в них шок, це коли вони дізнались, що зарплата вчителя та двірника майже однакова.Хай живе совдепія. Львів.
...
Для Суботник-толока: толково написано)
Коментувати
вика
Уже выходили на городской субботник, все побелили, вскопали, расчистили, убрали. Сейчас третьи сутки идет дождь, холодина, ветер, грязь. "Выходите с детьми, возьмите зонтики..." Есть ум у кого-то в этой стране?
ВчительКА
А ми після уроків прибрали подвір"я шкільне і квітники, , біля пам"ятників, прибрали і Парк Пам"яті, побілили скрізь дерева, у тому числі 2 півторакілометрових лісосмуги вздовж траси. Ще з дітьми їздили минулої п"ятниці у ліс дерева саджати. І тут..........СУБОТНИК черговий, тож завтра йдемо на КЛАДОВИЩЕ розчищати корчі та загромаджувати сміття. Отже, учні нас побачать на цвинтарі :)
66
А "под козырёк" ребятам, прорвавшимся наверх???
вчителька101
Ага, только погода не учитывается. В Харьковской области третий идет идет дождь, говорят, мол, приходите с зонтиками, убирать все равно будем.Потому что потом надо отчитаться
Люба
Скільки можна тих суботників? Уже 3 тиждень виходимо прибирати. Ми що, прибиральники? Нехай міністр з регіоналами щотижня попрацює, їм не завадить