Міносвіти стурбоване поширенням наркоманії серед молоді

Епідемія наркоманії в Україні набуває все більшого розмаху: за даними експертів нині кількість споживачів психоактивних речовин сягає понад 500 тисяч осіб переважно молодого віку

Міносвіти стурбоване поширенням наркоманії серед молоді

Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України до керівників загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів.

При цьому, зазначається у листі, за даними соціологічного опитування, кожен п’ятий молодий громадянин України знайомий з дією наркотиків. Серед них найбільший відсоток складають учні загальноосвітніх та студенти вищих навчальних закладів.

З метою посилення боротьби проти розповсюдження та вживання психоактивних речовин Міносвіти рекомендує працівникам навчальних закладів посилити роз’яснювальну роботу серед школярів та студентів про шкоду вживання наркотичних засобів, а також у своїй роботі звертати увагу на стан здоров’я студентів та забезпечувати атмосферу здорового способу життя у навчальному закладі.

Крім того, у міністерстві зазначають, що до цієї роботи необхідно залучати батьків, органи студентського самоврядування та громадські організації.

Також, Міносвіти рекомендує навчальним закладам встановити камери спостереження та засоби оперативного зв’язку з правоохоронними органами з метою затримання осіб, які розповсюджують наркотичні речовини.

Освіта.ua
11.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Игорь
Ну ну.....)Вони дуже розумні впарювати нам в голову туфту....Можна заборонити лсд чи маріхуану які стоять відповідно на 13 і 11 місцях....А алкоголь і табак будь-ласка споживайте 7 і 5 місце в рейтингу речовин по залежності.По моїм оцінкам зі 100 людей які почали курити кинуть не більше 20.Всіх інші будуть по житті наркоманами,алкоголь таж сама річ.Соціальний тиск не пєш значить з тобою щось не так ти нас не поважаєш і т.п.Наберіть в гуглі таблиця нарк речовин по залежності будете здивовані)Ми самі себе вбиваємо платимо за це гроші і думаємо що отримуємо задоволення від життя...