Osvita.ua Новини Більшість українців висловлює підтримку акції протесту вчителів
Більшість українців висловлює підтримку акції протесту вчителів

Київський інститут проблем управління ім.Горшеніна оприлюднив результати всеукраїнського дослідження на тему "Протестні настрої українців"

Більшість українців висловлює підтримку акції протесту вчителів

Згідно з результатами опитування, більшість українців - 77,6% - висловили підтримку всеукраїнській акції протесту вчителів. Кожний десятий опитаний – 10,8% - ставиться до акції байдуже, 3,2% - засуджують її, а 8,4% респондентів не чули про акцію протесту вчителів.

Також, за даними опитування 45,3% українців заявляють про готовність брати участь в акціях протесту, лише 6,2% респондентів ще не визначилися.

36% українців визнали, що змусити взяти участь в акції протесту їх може зростання цін на товари і послуги, 25,8% - невчасно отримана заробітна плата, стипендія чи пенсія, 19,4% - відсутність роботи чи її втрата, 17,1% - високий рівень корупції, 14,8% - порушення громадянських прав і свобод, 7,7% - загальна політична ситуація в країні.

3,3% учасників опитування назвали інші причини для участі в акціях протесту, а 7,3% сказали, що їм важко відповісти на це запитання.

26,1%, а це більше чверті українців, взагалі не вважають, що варто приймати участь в акціях протесту.

Похибка репрезентативності дослідження Київського інституту проблем управління ім. Горшеніна не перевищує 3,2%.

Дослідження проводилося 25-27 березня 2011 року методом телефонного опитування. Всього було опитано 1000 респондентів віком від 18 років в усіх обласних центрах України, містах Києві та Севастополі.

Українська правда
28.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!