Osvita.ua Новини Уряд ухвалив рішення про встановлення 20% надбавки освітянам з 1 вересня 2011 року
Уряд ухвалив рішення про встановлення 20% надбавки освітянам з 1 вересня 2011 року

В Кабінеті Міністрів впевнені, що реалізація постанови стимулюватиме педагогічних працівників навчальних закладів та зніме соціальну напругу

Уряд ухвалив рішення про встановлення 20% надбавки освітянам з 1 вересня 2011 року

Кабінет Міністрів встановив надбавки педагогічним працівникам дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів, інших установ і закладів незалежно від відомчого підпорядкування.

Відповідну постанову, норми якої набудуть чинності з 1 вересня 2011 року, уряд прийняв на засіданні 23 березня, повідомляє прес-служба КМУ.

Надбавка педагогічним працівникам встановлена в розмірі 20% посадового окладу (ставки зарплати).

Надбавка встановлюється на весь обсяг навчального навантаження, що виконується працівником.

В КМУ підкреслюють, що прийнята постанова розширює перелік педагогічних працівників, які будуть отримувати надбавку, та дозволить ліквідувати соціальну нерівність в оплаті праці серед педагогічних працівників навчальних закладів.

Водночас Уряд визнав такою, що втратила чинність постанову від 5 жовтня 2009 року №1130 "Про встановлення надбавки вчителям, вихователям загальноосвітніх навчальних закладів, викладачам, майстрам виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації державної та комунальної форми власності, керівникам та заступникам керівників зазначених закладів, посади яких віднесені до посад педагогічних працівників".

В уряді зазначили, що реалізація постанови сприятиме підвищенню якості освіти шляхом стимулювання педагогічних працівників усіх навчальних закладів та зніме соціальну напругу у колективах, яка виникла після введення в дію вище згаданої постанови від 5 жовтня 2009 року №1130.

Нагадаємо, 22 березня близько 10 тисяч освітян пікетували будівлю Кабінету Міністрів з вимогою виплачувати заробітну платню на рівні, що передбачений законодавством.

Освіта.ua
23.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
PIF
Будемо мовчати - так і буде! Вчитель після 5 років універу та 5-8 років практики отримує трохи більше ніж прибиральник. Це ганьба державі! Знищення українців як нації!!!!
PR
Я теж не зрозуміла щодо припинення постанови від 5.10.09. Це виходять і те, що було заберуть до 1.09. Якщо це так, то тільки акції непокори, страйки і такі, щоб вийшли всі, навіть села. І саме зірвати кінець навчального року. Хай країна побачить, що вчитель це не раб, що мовчить.
Oksana
Для PR: ПІДТРИМУЮ!!! я взагалі казалі в нашій школі просто саботувати,ту купівлю посібників на контрольні!! Всі завжди готували контрольні( і не за 25 грн) можуть підготувати!!!!
Коментувати
вчитель,
Водночас Уряд визнав такою, що втратила чинність постанову від 5 жовтня 2009 року №1130 "Про встановлення надбавки ..." Коли втратила чиннысть ця постанова. Якщо з 1 вересня, то ті, хто отримував надбавку, будуть отримувати і далі. А якщо цю постанову скасувли з 1 квітня, то ніхто не буде оримувати надбавку до 1 вересня.
PR
Да нет! Пусть их внуки и правнуки живут на наши зарплаты, чтобы ходили и плевали на их могилы за "жизнь прекрасную". Им умирать не страшно, но страшно знать, что денешки их пропьются их детками, прокурятся их внучками обожаемыми. Ведь есть, наверное, Бог, где-то.?
Олена
Отменили 20% надбавку Тимошенкос марта, а назначили 20% с сентября. Повысили зарплату???? Но зато как прозвучало на весь мир: учителям СНОВА подняли зарплату! Чтоб вам жить на нашу зарплату, господа депутаты!
світлана
Не бачу в переліку практичних психологів і соціальних педагогів, знову забули, чи так і треба?
Андрей
Да, преподавателям подняли заработную плату, молодцы. А как быть с тех персоналом, обслуживающим преподавателей??? Как с ними, у них гораздо меньше оклады, а работают многое из них гораздо больше. Вот ответьте на вопрос, как инженеру ОТ І - категории прожить на оклад в 1060 грн., да с нынешними ценами на продукты и тарифами??? Мы не люди получается.
Надежда
Для Андрей: Так кто мешает? ВПЕРЁД!!! Будем молчать - значит нас всё устраивает.
Коментувати
Каріна
грошей не збільшиться, а лише зайвий раз поговорять про вчителів, як вони хочуть нам допомогти
актінілаваf
я згодна, що надбавка вчительських проблем не вирішить, бо поки її нарахують, ціни піднімуться вверх, тільки так!!! і знову ми останемося убогі.
актінілаваf
а чому уряд не прийме рішення, посадити депутатів на вчительську зарплату? бідним учителям не має ніяких пільг, ні житла!!! А депутатам, які не ходять навіть на роботу ,можна робити все що заманеться? Де справедливість!!!
Александр
мне нравиться, как СМИ освещают тему: "учителя получили с сентября 20%-ую надбавку". так ведь на самом деле они ее имеют с 1.01.2010, а с 1.09.2011 ее будут получать и другие педработники как то методисты, воспитатели дет.садов. и надбавка эта не сильно-то и решает денежные проблемы учителей. так что не вижу повода радоваться, повышение зарплаты только обещают
людмила
А воспитатели детских садов, практические психологи и другие педагоги не имеют права получать 20% надбавку, хоть с 1 сентября?!! (Учителя ее получают уже с 1 января 2010 года)Они что, работают не с детьми, а с куклами? Разве это справедливо? Или Вы считаете, что учителя больше вкладывают в воспитание и обучение детей? Я, как воспитатель высшей категории, готова с Вами не согласится. Мы все -Педагоги и все достойны жить лучше. И не надо хоть Вам, учителям, делить всех на учителей и других педработников!!!!!!!! Мне стыдно за Вас, Александр!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!