Osvita.ua Новини Міносвіти проведе конкурс присвячений 20-й річниці незалежності України
Міносвіти проведе конкурс присвячений 20-й річниці незалежності України

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту оголошує Всеукраїнський конкурс науково-пошукових робіт учнівської та студентської молоді, присвячених 20-й річниці незалежності України

Міносвіти проведе конкурс присвячений 20-й річниці незалежності України

На виконання Указу Президента України "Про відзначення 20-ї річниці незалежності України" Міністерство освіти і науки, молоді та спорту оголошує Всеукраїнський конкурс науково-пошукових робіт учнівської та студентської молоді, присвячених 20-й річниці незалежності України.

Метою конкурсу є патріотичне виховання учнівської та студентської молоді, долучення підростаючого покоління до збереження та розвитку культурної спадщини шляхом вивчення історії рідного краю, історико-літературних пам'яток, народних традицій та звичаїв, виховання у молодого покоління толерантного ставлення до культур народів, які проживають на теренах України.

Конкурс проводитиметься на добровільних засадах у період з 01 березня до 29 квітня 2011 року серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, а також студентів вищих навчальних закладів України.

На конкурс подаються самостійно підготовлені науково-пошукові роботи із зазначеного питання.

Відповідальними за проведення конкурсу є обласні управління освіти і науки, які мають створити відповідні оргкомітети та сформувати журі конкурсу. Детальніше у листі Міносвіти № 1/9-80 від 07.02.2011 року.

Освіта.ua
10.02.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!